Binance Coin (BNB) Rallisine Devam Ediyor

Coingecko bilgilerine nazaran üçüncü en büyük kripto para ünitesi olan Binance Coin (BNB), yükselmeye devam ederken tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance Smart Chain’e (BSC) güç veren Binance borsasının lokal token’ı Binance Coin (BNB) yeni bir tepeye yükseldi. BSC, şu anda DeFi projelerinde Ethereum’un en büyük rakibi ve ETH’nin sunduğundan çok daha düşük fiyatlar sunuyor.

BNB, yazının yazıldığı sırada 592 dolardan süreç görüyordu. Kripto para ünitesi dakikalar evvel ise 628 dolara ulaşarak yeni bir ATH belirlemişti. 2021’in başından bu yana, kripto para 1500 dolarlık bir artış gösterdi. Piyasa kıymeti ise 95.463.278.717 dolara kadar yükseldi.

BNB ile ilgili tahlil yapan tanınan isim Kaleo ise şunları söyledi:

“BNB’nin BTC çiftinde bu düzeyin üzerine çıkması, gerçekte 1000 dolara yaklaşmak için gereken patlayıcı momentum tipine yol açabilir.”

Ethereum’a Yaklaşıyor

Bu akıllara sakinlik veren büyüme oranı devam ederse, BNB’nin Ethereum’u (ETH) piyasa kıymeti ile geçme ve CoinMarketCap’teki ikinci sıraya yükselme bahtı yüksek. Binance, 2017’de ICO’yu gerçekleştirdiğinde, BNB 1 dolar civarında bir düzeyde bulunuyordu.

Şimdiye kadar BNB, Binance borsasında 632 dolara yükseldi. BNB bir haftadan kısa bir mühlet evvel 6 Nisan’da 400 dolar düzeyinin üzerine çıktığı için ralli ışık suratında büyüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir