Büyük Borsalara 72 Milyon XRP Transferi Gerçekleşti

Yaklaşık 72 milyon XRP, Binance de dahil olmak üzere Bitstamp, Kraken ve öbür üst seviye kripto platformlarına transfer edildi.

Whale Alert kripto para izleme botu, geçtiğimiz yirmi dört saat içinde Ripple’ın Avrupa’daki koridoru da dahil olmak üzere büyük borsalara yaklaşık 40 milyon dolar bedelinde XRP’nin kaydırıldığını fark etti.

Bitstamp, Binance ve Huobi üzere devler dahil olmak üzere birkaç blok zinciri ticaret platformu, toplam 72 milyon XRP token’ı taşıyan birkaç kripto para yığınını süreçten geçirdi. Bu 39,934,849 doları temsil ediyor.

AB merkezli Bitstamp, 11 milyon XRP’yi Binance ve Houbi üzere kripto para ticaret devlerine kaydırdı. Kraken ise Whale Alert tweet’lerine nazaran 20 milyon XRP’yi Uphold’a kaydırdı.

İsviçre Borsası Lykke, XRP’yi Yine Listeledi

Evvelki gün bildirildiğimiz üzere, İsviçre merkezli bir kripto para borsası Lykke, Ocak ayında süreçleri askıya aldıktan sonra XRP trade’ine devam etmeyi seçti.

Yakın tarihli bir tweet’te, platformun lideri Richard Olsen, tartışmalı kripto para ünitesinin yine gündeme geldiğini duyurdu ve geleceğin klasik finans ve blok zinciri temelli para üniteleri ortasındaki boşluğu doldurabileceğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir