Tanınan Kripto Para Borsası, 28 Altcoin’i Delist Edeceğini Duyurdu

Tanınan kripto para borsası Bitfinex, yaptığı duyuruda 28 altcoin‘in delist edeceğini açıkladı. Bitfinex’in web sitesinden yapılan açıklamada, 28 altcoin’in listesi de paylaşıldı.

Açıklamada “En âlâ ticaret tecrübesini sunma taahhüdümüz doğrultusunda, 16/04/21 tarihinde aşağıdaki tokenleri listeden çıkaracağız” vurgusu dikkat çekti. Delist edilecek olan tokenlar ise şunlar:

AirSwap (AST), Aventus (AVT), Contentbox (BOX), Cindicator (CND), Cortex (CTXC), DragonChain (DRGN), VERİ (DTA), Dragon Token (DTX), DAOstack (GEN), Hydro Protocol (HOT), IOS (IOST), MATRIX (MAN), MobileGO (MGO), MedicalChain (MTN), Nucleus Vision (NCASH), OKEX (OKB), OnLive (ONL), Ripio Credit Network (RCN), Request Network (REQ), RSK Infrastructure Framework (RIF), Swarm (SWM), Tripio (TRIO), Monolith (TKN), BLOCKv (VEE), WePower (WPR) ve Waltonchain (WTC).

Son olarak Bitfinex, delist edilecek tokenlar ile ilgili şu tabirlerde bulundu:

“Bu karar, listelenen tüm projelerin daima olarak izlenmesinin ve listeleme niteliklerinin gözden geçirilmesinin bir sonucu olarak verilmiştir.”

Tokenlar için para yatırma sürecinin kapandığını belirten borsa, ticaretin ise 26 Mart 2021’e kadar devam edeceğini belirtti. Ek olarak delist edilecek bu tokenları çekmek için son tarih ise 16 Nisan 2021 (09:00 UTC).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir