Analiste Nazaran, Bitcoin (BTC) Bu Düzeyin Altına Düşerse 3 Altcoin Sert Bir Düşüş Yaşayabilir

Tanınan bir kripto para analisti, Bitcoin’in aşağı taraflı fiyat hareketinin kısa vadede kimi altcoin’lere ziyan verebileceğini söylüyor.

Yeni bir kripto para strateji oturumunda Michaël van de Poppe, BTC boğalarının başkan kripto para ünitesini 58.000 doların üzerine çıkarıp çıkaramayacağını görmek için yakından izlediğini söylüyor:

“58.000 dolara hakikat işaret edebilirsiniz. Bu kırılamaz ve tekrar dayanak sağlayamazsa, aşağı taraflı hareketin devam edeceğini varsayıyorum.”

Van de Poppe, aşağı istikametli çok daha büyük bir hareketi önlemek için Bitcoin fiyatının 55.100 dolardaki değerli bir takviye düzeyini tutması gerektiğini söylüyor.

BTC’nin bu düzeyin altında kırılması durumunda analist, yakın vakitte büyük ralliler yaşayan altcoin’lerin bilhassa savunmasız olacağını söylüyor:

“55.000 dolar takviye sağlamazsa, Chiliz (CHZ), Enjin (ENJ), Theta (THETA) ile altcoin’lerde gördüğümüz genel ivmenin, tüm bu altcoin’lerin çok acı bir düzeltme yaşayacağını düşünüyorum.

Ve acı bir düzeltme, %50 ila %60 oranında düşebilecekleri manasına gelir.”

Uzun vadede Van de Poppe, piyasalarda yükseliş bekliyor. Bitcoin‘in mevcut geri çekilmesini olumlu olduğunu söyleyen analist, bunu boğa piyasası döngüsünün sağlıklı bir modülü olarak olarak nitelendiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir