Cardano Kurucusu Hoskinson, ADA Fiyatı Hakkında Konuştu

Geçtiğimiz haftalarda büyük bir çıkış yaşayan Cardano’nun (ADA) kurucusu Hoskinson, yatırımcıların ADA fiyatı hakkındaki tenkitlerine cevap verdi. Hoskinson, attığı bir tweet ile kısa vadeli fikir yapısını eleştirdi.

Hoskinson, dün Twitter üzerinden Cardano yatırımcıların fiyat düşüşü hakkındaki serzenişlerine cevap verdi ve şu tabirleri kullandı:

“Bazı insanların sahip olduğu kısa vadeli düşünme, vizyon ve anlayış eksikliği beni şaşırtıyor. Biraz rahatlayın çocuklar. Gemi âlâ durumda.”

Değerli Bir Kilometre Taşına Ulaşmıştı

Cardano, ağı bir DeFi ekosistemine çevirecek güncellemelerden biri olan Mary güncellemesini geçtiğimiz haftalarda muvaffakiyetle gerçekleştirmişti. Güncelleme, kullanıcılara ağda lokal varlık oluşturmalarına ve NFT’ler yaratabilmelerine imkan tanıdı. Ağda şimdiye kadar oluşturulan varlık sayısı ise 784’e ulaştı.

Mary güncellemesi, projenin yer aldığı Goguen periyodunun ikinci evresini oluşturuyor. Goguen’ın üçüncü etabı ise ağa akıllı kontratları getirecek. Goguen’ın akabinde, ağa ölçekleme marifetleri sunacak olan Basho devri başlayacak ve son olarak da idare konusunda geliştirmeler sağlayacak Voltaire devrine geçecek.

%14 Paha Kaybetti

Cardano (ADA) fiyatı, Mary güncellemesinin akabinde süratle düşmeyi başladı. Güncelleme öncesi 1.48 dolar ile üç yılın akabinde yeni bir doruğa ulaşan ADA, artık bu doruğun %28 oranında geridesinde yer alıyor.

ADA, son 14 günde %14.5 kıymet kaybetti. Son 24 saatte %2 oranında kıymet kaybeden Cardano, yayın saati itibariyle 1.07 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir