Bitcoin (BTC) Yine 56.000 Dolar: Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Polkadot (DOT), Cardano (ADA) ve Ripple’da (XRP) Son Durum

Önder kripto para ünitesi Bitcoin (BTC) yükselişini sürdürüyor. 5 Mart’tan bu yana bir toparlanma sürecine giren Bitcoin (BTC), 8 Mart itibariyle yükselişini hızlandırdı ve direnç düzeylerini bir bir geride bırakmayı başardı. Dün 54.000 dolar düzeyine ulaşarak toplulukta heyecan yaratan Bitcoin, bugün %3 oranında daha yükseliş kaydederek 56.000 dolar düzeyinin üzerine çıkmayı başardı.

Bitcoin (BTC) yayın saati itibariyle  dolar düzeyinden süreç görüyor.

Ethereum (ETH) 1.800 Dolar Düzeyini Koruyor

Ethereum, hafta sonu yaşadığı büyük çıkışın akabinde 1.800 dolarlık düzeyini koruyor. Gün içinde 1.883 dolara kadar ulaşan Ethereum, buradan sert bir düşüş başlatarak 1.769 dolara düzeyine kadar geriledi. Fakat kısa müddette toparlanarak yine 1.800 dolar düzeyinin üzerine çıkmayı başardı.

Önder altcoin Ethereum (ETH) yayın saati itibariyle 1.847 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Binance Coin (BNB) CZ’nin Tweet’iyle Başlayan Rallisini Sürdürüyor

Binance Coin (BNB) dün CEO CZ’nin “Bu haberi vermek için sabırsızlanıyorum” tweet’iyle sert bir yükseliş yaşamış ve bir müddettir konsolide olduğu 230 dolar bandından kopmayı başarmıştı. Duyurunun akabinde sert bir yükseliş yaşayan BNB, 295 dolara kadar yükseldi. Bu tepenin akabinde bir ölçü gerileme yaşayan BNB, yayın saati itibariyle 284 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Binance CEO’su CZ’nin Binance Coin’i yükselten duyurusu için “Binance Coin (BNB), CZ’nin “Bu Haberi Vermek İçin Sabırsızlanıyorum” Tweet’iyle Süratle Yükseldi” başlıklı haberimize göz atabilirsiniz.

Polkadot (DOT) %8 Yükseldi

Önde gelen projelerden biri olan Polkadot (DOT) yükselişini sürdürüyor. Piyasada olumlu sinyallerin görülmesiyle birlikte, hayli değerli yükselişler kaydeden DOT, 35 dolardan kısa müddet içinde neredeyse 40 dolara kadar yükselerek eski doruğunu geri almaya epey yaklaştı. Son 24 saatte %8 oranında yükselen DOT, yayın saati itibariyle 39.21 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Cardano (ADA) Konsolide Olmaya Devam Ediyor

Cardano (ADA) yakaladığı büyük çıkışın akabinde, 1.10 dolar bandından konsolide olmaya devam ediyor. Artık Mary güncellemesi öncesi ulaştığı tepesinden %20 oranıda uzakta olan ADA, so 24 saatte %0.8 oranında paha kaybetti. ADA, yayın saati itibariyle 1.17 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Ripple (XRP) 0.48 Doları Gördü

Dava haberlerinin ortasında Ripple (XRP), değerli takviye düzeyi olan 0.44 doları müdafaayı sürdürüyor. Son 24 saatte 0.48 dolara kadar yükselmeyi başaran Ripple, analistlerin beklentilerine karşın şimdi 0.50 dolar düzeyinden yer alan direnç düzeyini kırmayı başaramadı. Son 24 saatte %1.9 oranında bedel kaybeden XRP, yayın saati itibariyle 0.47 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir