Analist, Nispeten Az Bilinen Bu Altcoin’de Büyük Durum Oluşturmayı Planlıyor

Önde gelen kripto para stratejisti ve teknik analist, radarına aldığı bir altcoin‘de büyük bir konum oluşturma planını açıklıyor.

Yeni bir tweet’te, Cantering Clark olarak bilinen anonim analist, 53.000 takipçisine, hem merkezi olmayan finans (DeFi) alanını hem de portföy yöneticilerini hedefleyen yeni bir kripto para cinsinden bahsetti:

“Önümüzdeki yıl içinde daha büyük bir konum inşa etmeye çok istekli olduğum öbür bir proje. DEXTF.”

DEXTF, kullanıcıların yatırımlarını çeşitlendirmesini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir varlık idaresi protokolüdür. Az bilinen proje, bir endeks fonu üzere fonksiyon gören fakat bunun yerine makul kripto para ünitelerinin performansını takip eden XTF fon token’ını kullanıyor.

Fon yöneticileri, çeşitli kripto para ünitelerinin performansını izleyen yeni XTF fon token’ları oluşturabilir ve basabilir, böylelikle kullanıcıların tek bir yatırımda geniş bir kripto para yelpazesinin olmasına imkan tanır. Protokolün web sitesine nazaran, sahipleri XTF token fonlarını tıpkı borsa yatırım fonları üzere zincir üzerinden alıp satabilirler.

DEXTF, proje için danışman olarak vazife yapan ekonomist Alex Krüger de dahil olmak üzere, anonim olmayan tecrübeli finans ve yatırım profesyonelleri grubu tarafından desteklenmektedir.

Protokolde yükseliş olacağını düşünen Krüger, 65.000 Twitter takipçisine DEXTF’in “çok yakında” yapılandırılmış eserleri yahut evvelce paketlenmiş yatırım araçlarını piyasaya süreceğini ve sonunda zincir içi opsiyon piyasaları toplandığında DEXTF sahiplerinin büyük bir gelir kaynağı haline geleceğini söyledi.

Yazım sırasında DEXTF, 24 milyon dolarlık piyasa pahası ile 1.67 dolardan süreç görüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir