Ethereum (ETH) Fiyat Tahlili: 22 Şubat 2021

Piyasa pahasına nazaran birinci 10’da bulunan kripto paraların neredeyse tamamı kırmızı bölgede olduğu için piyasa düzeltme etabına girdi. XRP, %3’lük yükseliş oranıyla bunun tek istisnası. Piyasalarda kapitalizasyon endeksi de düştü ve şu anda 1,6 trilyon dolar.

Geçen hafta sonu, Ethereum fiyatı büyümesine devam edemedi. Cumartesi günü, düşüş ivmesi 1.800 dolarlık takviyesi test etti, fakat hafta sonunda parite ortalama fiyat düzeyinin üzerinde bir yer edinmeyi başardı.

Analist Denys Serhiichuk’a nazaran haftanın başında, satıcılar pariteyi 2 saatlik hareketli ortalama EMA55’in altına düşürmeye çalışıyor. Bu sabah satışlarda bir artış oldu: Ortalama süreç hacminin yaklaşık yedi katı. Ayılar taarruza devam ederse, fiyat tekrar 1.600 dolarlık takviyeye geri dönebilir.

4 saatlik vakit diliminde, Ethereum (ETH), MA 200’ün yanlış bir formda kırılmasının çabucak akabinde likidite düzeyini 1800 dolar civarında test edecek.

Uzun vadeli görünümde, boğalar günlük mumu 1800 doların altına kapatabilir. Bu türlü bir durumda, önümüzdeki birkaç gün içinde başkan altcoin‘i 1350 dolardan görme riski var.

Ethereum, yazının yazıldığı sırada 1.726 dolardan süreç görüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir