Google Cloud, Band Protocol’ü Entegre Ederek BAND Pahasını %40 Arttırdı

Band Protocol (BAND), Google’ın BAND oracle’larını Google Cloud’a entegre eden projeye katıldığını duyurdu. Band Protocol fiyatı bu gelişmeye anında reaksiyon verdi ve %40 oranında artış göstererek yeni bir ATH düzeyine ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Google Cloud’un resmi sayfası, Band Protocol’ün düzeneğini ve entegrasyonunun iki şirkete de nasıl yardımcı olacağını açıklayan bir makale yayınladı.

Band Protocol oracle’ları, Google BiqQuery’ye tam olarak entegre edilecek ve tüm sermaye piyasalarına yanlışsız fiyat datalarının sağlanmasına yardımcı olacaktır.

Bu paydaşlık, Band Protocol’ünün kullanım alanlarını genişletmesine ve BandChain’de bulunan dataları de daha da genişletmesine imkan tanıyacaktır. Band’ın ana odak noktası, herkesin her türlü harici data için merkezi olmayan oracle’ları kullanmasına müsaade vermektir.

Band Protocol Fiyatı Patladı

Band Protocol fiyatı, Google Cloud entegrasyonu haberinin akabinde %40 civarında bir patlama yaşadı. Varlık 23.3 dolar ile tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşmayı başardı.

Bu noktanın üzerindeki bir kırılma, Band Protocol fiyatını %123.6 Fibonacci düzeyinde 26.1 dolara ve %141.4 düzeyinde 28.31 dolara kadar yükseltebilir.

Bununla birlikte, son 30 gün içinde taşınan BAND tokenlerının ortalama kar yahut ziyanını gösteren MVRV oranı (30d), BAND’ın bir düzeltmeye hazır olduğunu gösteren yaklaşık %15 olan tehlike bölgesinin değerli ölçüde üzerinde yükseldi.

En değerli takviye düzeyi, %78.6 Fibonacci geri çekilme düzeyi olan 20.71 dolardır. Bu noktanın altındaki bir kırılma, Bant Protocol fiyatını %61.8 Fibonacci geri çekilme düzeyinde 18.68 $ ‘a kadar düşürebilir.

Band Protocol, yazı kaleme alındığı sırada Coingecko bilgilerine nazaran 21.90 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir