Chiliz ve Rakuten Europe, Taraftar Token’ı İştiraki Başlattı

Socios.com hayran etkileşim platformunun ardında bulunan blokchain teşebbüsü Chiliz, Rakuten Europe ile bir paydaşlık duyurdu. Bu iştirak kapsamında İspanya, İngiltere ve Almanya’daki müşteriler, taraftar token’larını kullanmak için Rakuten puanlarını kullanabilecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bunlar, sahiplerine oy hakları, VIP mükafatları, kulüp ve sponsor promosyonları, AR faal özellikler ve Socios.com’da harika hayran tanınması üzere avantajlar sağlayan tahsil edilebilir, ticareti yapılabilir dijital varlıklardır. Rakuten bu kapsamda FC Barcelona ($BAR), Paris Saint-Germain ($PSG), Juventus ($JUV), Atlético de Madrid ($ATM), AS Roma ($ASR), Galatasaray ($GAL), AC Milan ($ACM) token’larını desteklemeye başladı.

Manchester City gibileri de dahil olmak üzere daha fazlası ekosistemine eklenecek ve iştirak Avrupa ve dünya çapında ek pazarlara genişleyecek. Chiliz ve Rakuten, kullanıcılarının her iki platformla da özgürce arayüz oluşturabilecekleri global bir alan yaratmak gayesiyle daha fazla entegrasyon araştıracak.

Chiliz ayrıyeten Rakuten blockchain laboratuvarı ile birlikte çalışacak ve Rakuten, Chiliz blok zinciri için resmi bir node doğrulayıcısı olacak. Rakuten Europe’dan Cédric Dufour şunları söyledi:

“Hedefimiz, bölgedeki diğer hiçbir şeye benzemeyen yenilikçi, müşteri odaklı bir üyelik programı oluşturmak. Bunun anahtarı, büyük kıymet, eşsiz teklifler ve tüketiciler için özel özelliklerin yanlışsız karışımını sunmaktır.”

Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus, “Rakuten, FinTech ve çevrimiçi ticarette global bir güç merkezidir ve bu yeni iştirakin bize sunduğu büyük potansiyelden çok heyecan duyuyoruz” sözlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir