Binance, Tesla Payının Akabinde Coinbase Payını de Listeleyeceğini Duyurdu!

Evvelki gün tokenize edilmiş pay senetlerinin platformda listeleneceğini duyuran dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, bunu Tesla ile başlatmıştı. Borsa artık yeni bir pay senedi daha açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance, Tesla’dan sonra kıymetli bir pay senedinin daha tokenize edilerek listeleneceğini duyurdu: Coinbase (COIN). Hali hazırda Tesla haberlerinin çıkmasının akabinde zati COIN’in de listelenip listelenmeyeceğine dair tartışmalar ortaya çıkmıştı.

Binance, gün içerisinde Coinbase pay senedi token’ını (COIN) listeleyecek ve bu sırada COIN/BUSD trade çifti faal olacak. Kullanıcılar, Binance web sitesinden tokenize edilmiş Coinbase paylarını alıp satabilecek.

Binance Pay Senedi Token’ları Nedir?

Binance pay senedi token’ları, temel menkul değerlerin bir saklama portföyü tarafından büsbütün desteklenen sıfır kurullu dijital token’lardır. Pay senedi token sahipleri, potansiyel temettüler dahil olmak üzere temel payların ekonomik getirisi için hak kazanır.

Binance, daha fazla pay senedi token’ı ve özelliği listeleyerek piyasa talebine karşılık vermeye devam edeceğini duyurdu. Pay senedi token’larının ticareti, klâsik takas saatlerini takip edecek ve Çin, Türkiye ve öbür kısıtlanmış yargı bölgelerinde ikamet edenler için mevcut olmayacak. Ayrıyeten ilgilenen trader’ların KYC ve öteki ilgili ahenk tedbirlerini gerçekleştirmeleri gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir