Ethereum’un (ETH) Çok Yakında 3.000 Doları Aşacağını Söyleyen Analist, Patlayacağını Düşündüğü 3 Altcoin Sıralıyor

Yakından takip edilen bir kripto para analisti ve trader’ı, konsolidasyondan çıkmak ve boğa döngülerinin bir sonraki etabını ateşlemek üzere hazırlandığını söylediği gözden kaçan 3 altcoin sıralıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir dizi tweet’te Cantering Clark, 47.500 takipçisine, üst taraflı bir yırtılmaya hazırlandığını söylediği merkeziyetsiz borsa (DEX) Serum’un lokal token’ı olan SRM’yi yakından izlediğini söylüyor.

“Görünüşe nazaran bugün içeride oldukça vakit geçireceğim.

SRM koşmak istiyor üzere görünüyor.”

Analistin dikkatini çeken bir öbür altcoin, Binance Smart Chain (BSC) üzerine inşa edilmiş bir oracle protokolü olan Orakuru (ORK).

“Görünüşe nazaran ORK, süratli para karşılığında ön satış yapanların çıkmasının akabinde köşeyi dönüyor.

BSC’deki birinci denetlenmiş oracle…

Tutuyorum.”

Trader’ın bu kestirimin çabucak sonraki günü ORK, %64 oranında bir yükseliş yaşadı ve CoinMarketCap bilgilerine nazaran 3.16 dolardan 5.20 dolara kadar yükseldi.

Cantering Clark ayrıyeten Cosmos’un (ATOM) da epey fazla yükseleceğini düşnüyor. Trader, altcoin’in uzun bir konsolidasyondan sonra kıymetini iki katına çıkaracağını gösteren bir grafik çiziyor: 

“Bu ben miyim yoksa ATOM bu türlü bir şey yapacak üzere mi görünüyor?

Haftalık ve Aylık VWAP (hacim yüklü ortalama fiyat) takviye olarak çalışıyor ve 1 Şubat’tan itibaren hakikaten istikrarlı bir yapıya sahip.

Birinin bunda üst tarafta bir dengesizlik yaratmasına hazır görünüyor.”

Ekseriyetle tüm altcoin piyasası için bir sinyal misyonu gören Ethereum, analistin izleme listesinde de yer alıyor. Ona nazaran, ETH’nin fiyat hareketiyle ilgili bir şey, 3.000 dolarlık pak bir kırılma ve akabinde 3.850 dolara kadar bir sıçrama manasına geliyor:

“Bilmiyorum, şu anda ETH ile ilgili bir şeyler beni çok yakında ETH’yi 3.000 doların üzerinde göreceğimizi düşündürüyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir