Celsius CEO’su, Bitcoin’in (BTC) Bu Sene 100.000 Dolara Yükseleceğini Söyledi

Dijital varlık kredisi şirketi Celsius Network CEO’su Alex Mashinsky, Bitcoin’in 2021’in sonunda 100.000 dolara ulaşacağını öngörürken, yatırımcıları kripto para ünitesini bir ödeme formu olarak kullanmaktan caydırmak istedi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kitco News ile yaptığı röportajda konuşan Mashinsky, Bitcoin’in daha fazla büyüme potansiyeli ile her yıl bedel kazanan bir kıymet deposu olduğunu doğruladı. Mashinsky, şüpheciliğini lisana getirmesine karşın, Bitcoin’in birebir vakitte bir ödeme hali olarak büyüdüğünü de belirtti.

Mashibsky, kripto para ünitesi alanının Bitcoin’in üst gerçek büyümesi için potansiyel itici güçlere sahip olduğuna dikkat çekti. Coinbase’in halka açılması üzere olayları temel itici güçlerden biri olarak gösterdi. Mashinksy, Bitcoin fiyatının istikrar kazandığını ve yıl sonuna kadar potansiyel olarak yaklaşık 100.000 dolara yükseleceğini kaydetti.

“Coinbase önümüzdeki hafta halka açılacak. Haberi duyduklarında milyonlarca insan bununla ilgilenecek. Sanırım biraz orta verdik. 160.000 dolara kadar gideceğimizi lakin yılı 100.000 doların altında yahut 90.000 dolar ile 100.000 dolar ortasında bitirdiğimizi gördüğümü söylemiştim. Bu yüzden hala birçok avantaj var, lakin Bitcoin‘in daha yüksek düzeylere çıkacağını görüyorum.”

Mashninsky’ye nazaran Elon Musk, Tesla’nın CEO’su olarak daha fazla denetime sahip ve Bitcoin almaya karar verebilir. Bitcoin’deki mevcut kurumsal yatırımcıların izole hadiseler olarak kaldığını söyleyen Mashninsky, öbür şirketlerin idare şuralarının CEO’ların Bitcoin’e yatırım yapmasına kolay kolay müsaade veremeyeceğini savunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir