Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Para Üniteleri (5 Nisan – 11 Nisan)

CoinMarketCap bilgilerine nazaran, piyasa kıymeti açısından en büyük birinci 20 kripto para ünitesi içerisinde, haftanın en çok kazandıran kripto para ünitesi %120.73 üzere epeyce büyük bir kazanım ile Ripple (XRP) oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

XRP, kripto para dünyasının en çok konuşulan gündem hususlarından biri olan Ripple – SEC davasında kazandığı birinci zaferiyle yükseliş ivmesini hızlandırdı. Geçtiğimiz hafta 1 doları aşarak kripto para topluluğunda heyecana neden olan XRP, bugün Ocak 2018’den bu yana en yüksek düzey olan 1.49 dolar düzeyine dokunmayı başardı.

Son 24 saatte %6.23 oranında yükselen XRP, yayın saati itibariyle 1.37 dolardan süreç görüyor.

Ripple (XRP) hakkındaki analist görüşleri için “Ripple (XRP) ve Stellar’da (XLM) Yükseliş Sürüyor, Analistler Neler Söyledi?” başlıklı haberimize göz atabilirsiniz.

2. VeChain (VET)

VeChain (VET), bu hafta da haftanın en çok kazandıranları ortasındaki yerini aldı ve %50.90 kazanım ile haftanın en çok kazandıran ikinci kripto para ünitesi oldu. Tedarik zinciri alanında en uygun projelerden biri olarak gösterilen VET, son 24 saatte kazanımlarını müdafaayı başardı.

VET, yayın saati itibariyle 0.14 dolar düzeyinden süreç görüyor.

3. Binance Coin (BNB)

Elde ettiği kazanımlarla son günlerin en çok konuşulan kripto paralarından biri olan Binance’in lokal token’ı Binance Coin (BNB) %43.11 kazanım ile haftanın en çok kazandıran üçüncü kripto para ünitesi oldu.

Geçtiğimiz dakikalarda 500 doları aşarak yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyi belirleyen BNB, son 24 saate %8.10 oranında artış kaydetti. BNB, yayın saati itibariyle 502 dolar düzeyinden süreç görüyor.

4. Stellar (XLM)

Yükselişlerde Ripple’ı takip eden Stellar (XLM), %37.58 ile haftanın en çok kazandıran dördüncü kripto para ünitesi oldu. Son 24 saatte yaklaşık %10 kıymet kazanan XLM, yayın saati itibariyle 0.60 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Stellar (XLM) hakkındaki analist görüşleri için “Ripple (XRP) ve Stellar’da (XLM) Yükseliş Sürüyor, Analistler Neler Söyledi?” başlıklı haberimize göz atabilirsiniz.

5. Dogecoin (DOGE)

Elon Musk’ın favori kripto para ünitesi Dogecoin (DOGE), %31.16 artışla haftanın en çok kazandıran beşinci kripto para ünitesi oldu. Son 24 saatte %16 bedel kazanan DOGE, yayın saati itibariyle 0.074 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Haftanın en çok kazandıran öbür kripto para üniteleri için aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz.

Kaynak: CoinMarketCap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir