Ethereum (ETH) Tüm Vakitlerin En Yüksek Düzeyine Ulaştı! Bitcoin (BTC) ise 61.000 Doları Aştı

Kripto para piyasaları hafta sonuna epeyce hareketli bir biçimde başladı. Başkan kripto para ünitesi Bitcoin (BTC), 60.00 dolar düzeyini aşarken, Ethereum (ETH) ise yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyini belirlemeyi başardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin, bugün erken saatlerde 60.000 dolar düzeyini aşmayı başardı. Kripto para ünitesi bu yükselişle birlikte Ethereum’un da yükselmesine imkan sağlamış oldu. BTC, Coingecko bilgilerine nazaran yazının yazıldığı sırada 60.627 dolardan süreç görüyordu. BTC’nin tüm vakitlerin en yüksek düzeyi 13 Mart 2021’de 61.711 dolar olarak belirlenmişti.

Bitcoin, son 24 saatte %5, son 2 haftada %10, son 1 yılda ise %730 oranında yükseldi.

Ethereum ATH Belirledi

Başkan altcoin Ethereum, bu sabah saatlerinde yeni bir ATH belirledi. Coingecko datalarına nazaran kripto para ünitesi son 24 saatte %4.4 oranında arttı. Kripto para ünitesi birkaç saat evvel 2198 dolara kadar yükseldi. Bu da ETH’nin yeni tüm vakitlerin en yüksek düzeyi oldu. Coingecko datalarına nazaran kripto para ünitesi yazının yazıldığı sırada 2166 dolardan süreç görüyordu.

Bu ortada tüm kripto para piyasasının toplam pahası tekrar 2 trilyonu aşmayı başardı. Bununla bir arada Bitcoin hakimiyet oranı ise %54 olarak belirlendi.

Başka Kripto Paralarda Durum Ne?

Son datalara bakacak olursak Binance Coin (BNB) son birkaç gündür en dikkat cazip kripto para üniteleri ortasında yer alıyor. BNB son 24 saatte %16 oranında artarak 477 dolara ulaştı. BNB, daima olarak yeni bir rekor belirliyor. Öte yandan son 24 saatte Kucoin Token (KCS), Waves (WAVES), Basic Attention Token (BAT), PancakeSwap (CAKE) önemli yükselişler yaşamayı başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir