Tanınan Analiste Nazaran Elrond (EGLD), En Yeterli Akıllı Kontrat Platformu Olabilir

Coin Bureau’nun sunucusu, Şubat ayında %700 oranında artan Elrond’ın (EGLD), bir sonraki en düzgün akıllı mukavele platformu olabileceğini söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Guy ismiyle tanınan kripto analisti, 640.000 YouTube abonesine, blok zinciri ağı Elrond’un eserin tek örneği olacak olan bir kripto para ünitesi ağı oluşturmak için, Bitcoin, Ethereum ve yeni jenerasyon merkezi olmayan platformların eşsiz özelliklerini birleştirdiğini söylüyor.

“Alanın önde gelen birçok kripto para ünitesinin en uygun özelliklerini birleştirmeyi ve hatta geliştirmeyi başardı. Elrond’un uyarlanabilir durum paylaşımı, Ethereum 2.0’da göreceğimiz parçalama üzeredir, lakin daha yeterlidir. Elrond’un proof of stake’i, Harmony’nin proof of stake’i üzeredir fakat daha uygundur. Elrond’un Arwen’i, Cosmos’un CosmWasm’ı üzeredir fakat daha güzeldir.

Bu üç özelliği birleştirdiğinizde, teorik olarak saniyede öteki akıllı mukavele blok zincirlerinin toplamından daha fazla süreç gerçekleştirme kapasitesine sahip bir blok zinciri elde edersiniz.”

Elrond blok zincirinin lokal tokenı EGLD, Ocak ayında 30 dolardan başlayan rallisinin akabinde şu sıralar 170 dolar civarında süreç görüyor. Lakin Guy, kripto para ünitesinin patlamaya hazır olduğu konusunda optimist:

“Elrond’un büyümesi, geçen yaz yapılan ağ lansmanın bu yana katlanarak arttı. Bu büyüme hak edildi ve ufukta çok daha fazlası görünüyor. Elrond’un merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemi, 3. ve 4. basamaklarla stake iştirakinin ve ödüllerinin genişletilmesi ile birlikte, muhtemelen EGLD’a olan talep önemli biçimde artacaktır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir