Erken Periyot Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Balinası, Bu Altcoin’de Yükseliş Yaşanabileceğini Söyledi

Uzun periyodik bir Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) yatırımcısı, titiz standartlarını karşılayan bir kripto para ünitesine dikkat çekerken umut verici yeni projeler bulma stratejisini paylaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bölümde Tetranode olarak bilinen trader, Olympus Finance’in (OHM) küçük hacimli projesin incelediğini ve kripto para portföyünün küçük bir kısmını ele geçirdiğini söylüyor.

UpOnly ile yaptığı röportajda balina, platformda neden bu kadar yükseliş hissine geçtiğini açıklıyor ve Olympus grubuna istismarlardan kaçınmalarına ve tokenomiklerini güzelleştirmelerine yardımcı olmalarını tavsiye ettiğini ekliyor.

“Olympus Finance, algo stablecoins 2.0’daki yeni deney, bu yüzden Fei Protokolünden (FEI) farklı olarak bunun kısmi teminatlandırmaya gideceğine inanmıyorum. Büsbütün yedeklenmiş bir rezerv için gidiyor. Böylelikle her OHM en az bir Dai tarafından desteklenir, bu nedenle güvenebileceğiniz bir taban vardır. OHM token’ının, pahanın ETH’ye kıyasla nispeten sabit kalacağına güvenebileceğiniz bir tıp değişken/teklifsiz istikrarlı bir kripto para olması gerekiyor. Bu yüzden oraya küçük bir yatırımım var, bu yüzden kurucuya token’ları ve savunmasız olabilecekleri kimi istismarlar hakkında bilgi veriyorum. “

Şu anda OHM, yaklaşık 53 milyon dolarlık bir piyasa bedeline sahip ve 690 dolar civarında süreç görüyor. Analiste nazaran proje başarılı olursa, token için pay sahibi olan ve likidite sağlayan sahipleri mükafatları alabilir.

Destekçi Ağına Dikkat Ediyor

Tetranode, yeni projeleri değerlendirirken, büyük risk sermayedarlarının dahil olduğu projelerden uzaklaştığını ve güçlü bir destekçi ağına sahip projeleri aradığını belirtiyor:

“VC dışı iştirakin, tabandan iştirakin başlaması üzere [bir projede aradığım] birinci şey olduğunu söyleyebilirim. Toplulukla nispeten güzel münasebetler ve dinleme yeteneği ve gelişme yeteneği kıymetli. Ölçmek sıkıntı, ancak gördüğümde anlıyorum zira blok zincirindeki fikir birliği varsayımlarına kadar tüm [sürecin] nasıl işlediğine dair kaya üzere sağlam bir temele sahibim. Hasebiyle, pazarlamayı kesip bahsin özüne inmek benim için hakikaten çok kolay.”

Tecrübeli trader, her projenin geniş ve derinlemesine anlayışını ortaya çıkarmak için, kullanım durumunu araştırdığını ve buradan teknolojinin moleküler seviyede nasıl işlediğini çözdüğünü söylüyor. Tetranode, Bitcoin’den Olympus üzere daha yeni projelere kadar çeşitli projelere nasıl katılacağını belirlemek için bu dikkatli süreci kullanıyor.

“Her vakit atomik düzeyden yaklaşın, temelden anlayın. Yani içeri giriyorsunuz ve ‘Bitcoin Nedir?’ diye soruyorsunuz. Bitcoin, değiştirilemeyen ve bilakis çevrilemeyen internet parasıdır. Öyleyse kendinize şunu sormalısınız, ‘Nasıl bilakis çevrilemez?’ Bu, işleyen bir fikir birliği sistemi olduğu için bilakis çevrilemez. Bunun üzere temel prensipler kavranıncaya kadar devam edersiniz sonra her şeyi çok net bir gözle görebilir ve aklınızda hiçbir kuşku olmadan kaya üzere sağlam kararlar verirsiniz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir