Efsanevi İsim, XRP’nin Tüm Vakitlerin En Yüksek Düzeyini Görebileceğini Tez Etti

Peter Brandt, XRP’de tüm vakitlerin en yüksek düzeyine işaret eden teknik bir model tespit etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ocak 2018’de piyasanın doruğuna yakın vakitte XRP çılgınlığına katılanlar, yıllarca ziyan gördüklerini düşündükten sonra nihayet kar elde etme fırsatına ulaşabilir.

Tecrübeli emtia trader’ı Peter Brandt’a nazaran, Ripple’a bağlı kripto para ünitesi, haftalık grafikte aksine çevrilmiş bir baş-omuz modeli oluşturduktan sonra yakında tüm vakitlerin en yüksek düzeyine çıkabilir. Brandt’e nazaran “Stunted RS ile bu mümkün aykırı H&S” fiyatların daha yükselebileceğini gösterir.

6 Nisan’da XRP, ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) tarafından Ripple’a dava açılmasına karşın, Bitstamp borsasında üç yılın en yüksek düzeyi olan 1,11 dolara yükseldi. XRP’nin bu ani canlanmasıyla birlikte tüm kripto para ünitelerinin toplam piyasa bedeli de 2 trilyon dolara yükseldi. Brandt, XRP rallisini Ripple’ın SEC’e karşı kazandığı son mahkeme galibiyetine ve “kalabalıkların çılgınlığına” bağlıyor.

Daha evvel belirttiğimiz üzere Yargıç Sarah Netburn, Ripple’ın bu haftanın başlarında SEC’in Bitcoin ve Ethereum ile ilgili evraklar üretmeye zorlama hareketini kısmen onayladı.

Brandt Hala XRP Trade’i Yapmıyor

XRP, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 3,40 dolardan hala yüzde 70 oranında geride bulunuyor. Brandt, Ripple’ın token’ı XRP’yi küçümsemesiyle biliniyor. Hatta SEC’i dava açıklanmadan evvel bile XRP’yi kayıtsız bir güvenlik ilan etmeye çağırmıştı.

Yükselişine karşın, grafikçi hala XRP trade’i yapmayacağını söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir