ADA, UNI, GRT, YFI, FIL ve 6 Altcoin Daha Bu Platformda Listelendi!

Dünyaca ünlü İngiltere merkezli dijital bankacılık uygulaması Revolut, kullanıcılar kripto paralara akın ederken Cardano (ADA), Uniswap (UNI) ve 9 token’ı daha platforma ekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İngiltere merkezli banka Revolut, toplam sayıyı 21’e çıkaran 11 kripto para ünitesi daha ekledi. Bir blog gönderisinde, fintech firması, eklenen token’ların piyasadaki en popülerler ortasında olduğunu ve Avrupa’daki kullanıcıların dijital varlıkları tutabilecek, satın alabilecek ve satabileceklerini belirtti.

Yeni eklenen token’lar ortasında Cardano (ADA), Uniswap (UNI), Synthetix (SNX), Yearn Finance (YFI), Uma (UMA), Bancor (BNT), Filecoin (FIL), Numeraire (NMR), Loopring (LRC), Orchid (OXT) ve The Graph (GRT) yer alıyor. Revolut hali hazırda Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), XRP, Stellar (XLM), EOS, OMG Network (OMX), Tezos (XTZ) ve 0x alım satımını destekliyordu.

Fintech platformu, Ethereum ve Litecoin eklemeden evvel Bitcoin ile başlayarak Temmuz 2017’de kripto alım satım seçeneğini sunmaya başlamıştı. Ek olarak, Revolut, kullanıcılara kripto varlıklarının güvenliğine son derece ehemmiyet verdiği konusunda garanti verdi:

“Kripto para fonlarımızın birden fazla, kripto oyunundaki en düzgün emanetçilerden kimileriyle birlikte soğuk depoda tutuluyor. Soğuk depolama için kullanılan harici sabit diskler, kripto süreçleri yapılmadığında rastgele bir ağ ile ilişkisi kesilir, bu nedenle korsanlığa karşı çok sağlamdırlar.”

Geçen yıl, Avrupa bankacılık lisansına sahip olan Revolut, New York merkezli bir şirket olan Paxos ile iştirak kurduğunu duyurdu. İştirak, 49 eyaletteki kullanıcıların Bitcoin ve Ethereum satın almasına, tutmasına ve satmasına müsaade veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir