Tanınan Analist Kaleo, Patlamaya Hazır Olduğunu Söylediği 5 Altcoin Sıralıyor

Takipçilerini öngörülü altcoin davetleriyle artırmaya devam eden ve yaygın olarak takip edilen bir kripto para analisti, patlamaya hazır olduğunu söylediği 5 büyük altcoin sıralıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kaleo olarak bilinen trader, yeni bir tweet’te 137.400 takipçisine eşler ortası dijital para ünitesi Litecoin’in (LTC/USD) mevcut fiyatından %887 artarak 2.300 dolara kadar yükselebileceğini söylüyor.

“LTC 2017 Fraktal Güncellemesi: Bunu Şubat ayı başlarında yayınlamıştım. Şu anda pek de çılgınca görünmüyor, değil mi?”

Kaleo’nun listesindeki bir diğer altcoin, cümbüş ve medya için akıllı mukavele platformu olan TRON (TRX/USD). Analist, takviye olarak evvelki direnci tekrar test ettiğini ve yakın vadede 0.12 dolardan 0.21 dolara taşıyabilecek %75’lik bir yükselişe hazırlanıyor olabileceğini söylüyor.

“TRX – Kuralları ben yazıyorum. Hazırlanın.”

Sıradaki altcoin akıllı kontrat platformu Tezos (XTZ/USD). Kaleo’ya nazaran XTZ, merkeziyetsiz oracle platformunu yaklaşık 5 dolardan 25 doların üzerine göndererek büyük bir kopuşu ateşleyen Chainlink’in (LINK) ayak izlerini takip etmeye hazırlanıyor.

Kaleo’nun radarındaki dördüncü altcoin, Bitcoin’in lokal token’ı Binance Coin. Trader, paritenin şu anki 0.0069 kıymetinden 0.01’e kadar yükselerek ve yaklaşık %45’lik bir yarar elde etmesini bekliyor.

“BNB/BTC Bu senin geleceğin.”

Son altcoin, akıllı mukavele platformu Ethereum’dur (ETH/BTC). Kaleo’ya nazaran Ethereum, büyük bir kırılım için olgunlaştı.

“ETH/BTC üst taraflı patlamak üzere gibi görünüyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir