Ripple, XRP Ledger İçin Yeni Bir Uygulama Duyurdu!

Ripple, XRP Ledger için son atılımını duyurdu. Şirket, XRP Ledger için değerli tahliller sunacak Pyhton uygulamasını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

RippleX’in geliştirme takımı, uzun müddettir XRPL odaklı tahliller için çalışma yürütüyor. Takım, XRP Ledger’da kodlama sürecini kıymetli bir biçimde azaltacak olan yeni bir rehber yayınladı:

“Ripple, XRP Ledger ile etkileşim için saf bir Python uygulaması olan xrpl-py’nin lansmanını duyurmaktan heyecan duyuyor. Xrpl-py kitaplığı, XRP Ledger süreçleri ve çekirdek sunucu API  objeleri için mahallî Python usulleri ve modelleri sağlayarak XRP Ledger etkileşiminin en sıkıntı kısımlarını (serileştirme ve süreç imzalama gibi) kolaylaştıracak.”

Ripple tarafından yapılan açıklamaya nazaran XRP Ledger, daha evvel sadece Java ve JavaScript uygulamalarına sahipti. Artık ise bu durum değişiyor.

RippleX grubu, xrpl-py üzerindeki geliştirme tecrübesini hem Python uzmanları hem de yeni başlayan kullanıcılar için uygun hale getirdiğini tabir etti. Böylece Python uzmanları, uygulamadan güçlü bir biçimde yararlanırken, tecrübesiz şahıslar ise birçok gereksiz ayrıntıdan kurtulacak ve daha kolay bir orta yüze kavuşabilecekler. RippleX grubu, sürecin daha verimli işleyebilmesi ismine da hayli güçlü bir kılavuz yayınladı. Buna ek olarak Twitch kanalında da mevzuyla ilgili canlı yayın gerçekleştirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir