Playboy, NFT Sanat Galerisi Açtığını Duyurdu!

Ünlü cümbüş mecmuası Playboy, NFT biçiminde bir online sanat galerisinin açıldığını duyurdu. Bu maksatla, önde gelen NFT pazarlarından birisi olan Ethereum (ETH) tabanlı platform, Nifty Gateway ile iştirak kurdu. NFT sanat galerisinin, 70 yıllık geniş bir fotoğraf koleksiyonuna sahip olması bekleniyor.

“Blockchain‘in getirebileceği tüm yeniliklerden heyecan duyuyoruz ve çalışmalarımızın büyük bir kısmı koleksiyonerler olarak sanatkarları destekleyecek. Öğrenmek, topluluğu desteklemek ve birlikte yenilik yapmak için buradayız.”

Markanın İmajı Değişti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ünlü mecmua, merhum Hugh Hefner’in ailesi Playboy Enterprises’taki son paylarını Ağustos 2018’de sattığından beri daha ilerici bir istikamette ilerledi. Y nesline mensup bir editör, takıma yeni bir imaj kazandırdı.

1970’lerdeki en parlak devrinden yaklaşık 50 yıl sonra ikonik mecmua, artık kendini tekrar keşfetmeye ve NFT ile yeni müşterilere kapılarını açmaya hazırlanıyor. Playboy’un yöneticilerinden Rachel Webber, Business Insider’a yaptığı açıklamada, NFT’leri muazzam bir fırsat olarak gördüğünü söyledi:

“Dijital varlık ihtilalini muazzam bir iş fırsatı olarak görüyoruz. Tokenları, çalışmalarımıza ve etkinliklerimize entegre etmede büyük bir potansiyel olduğunu görüyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir