Ünlü Sunucu Metin Uca, Avalanche (AVAX) ile Kripto Para Dünyasına Giriş Yaptı

Ünlü oyuncu ve muharrir Metin Uca, Twitter hesabından kripto para yatırımı yaptığını açıkladı. Metin Uca bildirisinde “adı üzere çığ” sözünü kullandığı için Avalanche’a (AVAX) yatırım yaptığı düşünülüyor. Keza Avalanche CEO’su da Metin Uca’ya güzel geldin bildirisi yazdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ünlü sunucu Metin Uca, kripto para yatırımı yaptığını duyurduğu iletisinde şu sözleri kullandı:

“Elon Musk’dan neyim eksik. Deneme de olsa ben de kripto para süreci yaptım. Yakın gelecekte nasıl düzenleme yapılacak bilmiyorum lakin aldığım birinci para ismi üzere ‘Çığ’ olup karlılık mı yağdıracak yoksa ‘çığ’ bizi önüne katıp sürükleyip bilinmeze mi götürecek. Siz de dikkatli olun.”

Metin Uca’nın AVAX yatırımına Avalanche CEO’su Emin Gün Sirer de “Avalanche’a beğenilen geldiniz” bildirisiyle cevap verdi.

Ünlüler Akın Akın Kripto Para Dünyasına Giriyor

Hem tüm dünyada hem de ülkemizde ünlü isimler yavaş yavaş kripto para dünyasına giriş yapmaya başladı. Bilhassa de NFT konusu ülkemizde son vakitlerde konuşulan tanınan hususlardan birisi. Son olarak müzikçi Gülben Ergen ve sunucu Saba Tümer NFT satışı yapmış, gelirini de gereksinimi olanlara bağışlayacağını açıklamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir