Ripple (XRP) ve SEC Duruşmasına Saatler Kaldı!

Ripple ve ABD Menkul Değerler ve Borsa Komitesi (SEC) ortasında görülen davanın duruşması bugün telekonferans yoluyla gerçekleşecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tüm kripto para topluluğunun bilhassa de XRP yatırımcılarının heyecanla beklediği SEC ve Ripple ortasındaki duruşma 24 Mart 2021 tarihli mahkeme evrakına nazaran bugün TSİ 21:00’da saatlerde gerçekleşecek. İsteyen bireyler verilen kodlamaları gerçekleştirerek duruşmayı dinleyebilecek.

Mahkeme evrakında duruşmaya iştirak için gerekli olanlar şu şekile anlatılıyor:

“Konferansı dinlemekle ilgilenenler (877) 402-9757’yi aramalı ve Erişim Kodu 7938632’yi ve akabinde kare (#) tuşunu girmelidir. Konferanstan evvel taraflara aranacak numara gönderilecektir.”

ABD Sulh Hakimi Yargıcı Sarah Netburn, bugün için Ripple Labs ve SEC’in, Ripple’ın SEC’in ilgili dokümanları üretmesi talebini karşılamak için telefon aracılığıyla bir keşif konferansına karar vermişti. Bu dokümanlar Leonidas Hadjiloizou tarafından belirtildi: “Bitcoin ve Ethereum‘un menkul değer olmayan durumuyla ilgili evraklar, XRP’nin yasal statüsüne ait SEC’in dahili bağlantıları ve on ek saklama vazifelisi hakkında evraklar.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir