XRP, Ralli Hızlanırken 35 Ay Sonraki En Yüksek Haftalık Kapanışını Kaydetti

XRP, hızlanan rallinin ortasında Mayıs 2018’den bu yana en yüksek haftalık kapanışını elde etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tanınan şirket Ripple’ın kripto para ünitesi XRP, 35 ay sonra en yüksek haftalık kapanışını sağlamayı başardı. XRP, 4 Nisan’da, Bitstamp borsasında geçen haftayı 0,63 dolardan tamamladı ve Mayıs 2018’deki 0,69 dolarlık kapanışını geçemedi.

Ama XRP, haftalık yükseliş mumunu yazdırdıktan kısa bir müddet sonra Bitstamp borsasında 0,70 dolara ulaştı. Kripto para ünitesi, fiyat hareketinin görünüşe nazaran kısa ömürlü bir pump ve dump tarafından manipüle edildiği 1 Şubat’tan bu yana en yüksek düzeyine dokundu.

XRP, Kasım ayında Flare Networks airdrop‘undan çabucak evvel 0,79 dolara ulaşmıştı lakin ABD Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’nun Aralık ayı sonlarında kayıtsız satışları nedeniyle Ripple’a dava açmasının akabinde bir hafta içinde yaklaşık yüzde 70 düşmüştü.

XRP, bu hafta ise 35 ayın akabinde en yüksek haftalık kapanışı elde etmiş oldu.XRP, yazının yazıldığı sırada 0.714 dolardan süreç görüyordu.

En Yüksek Düzeyinden Hala Çok Geride

Rallisine karşın XRP, tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden yüzde 80 oranıda geride. En düzgün kripto para üniteleri ortasında, bu boğa piyasasında yüzde 84 düşen Bitcoin Cash (BCH) ‘den sonra en makus performans gösteren ikinci kripto para.

XRP’nin 2,70 dolarlık en yüksek haftalık kapanışı tıpkı hafta kaydedildi ve tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 3,40 dolara ulaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir