Altcoin Daily’e Nazaran Yükselmeye Hazırlanan 8 Kripto Para

Altcoin Daily sunucusu Aaron Arnold, kanalının düzenlediği yükselmeye hazırlanan kripto varlıkların listesini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Arnold, listeye önder kripto para Bitcoin (BTC) ile başladı. Bitcoin’in mevcut boğa koşusunun bir sonraki ayağını ateşlemeye hazırlandığını söz etti. Arnold, 54.000 $ düzeyinin 11.000 $ ‘dan bu yana uzun vadeli yatırımcılar için Bitcoin fiyatı keşfinin en güçlü alanı olduğunu söyleyen Willy Woo’dan alıntı yaptı.

“Bitcoin, boğa piyasasının en yüksek düzeylerine ilerlemeden evvel (bir evvelki döngü) tüm vakitlerin en yüksek düzeyinin 2-3 kat üzerinde güçlü bir keşif noktası oluşturuyor.”

Listedeki bir öbür kripto para Ethereum (ETH). Arnold’a nazaran Ethereum’un yeni bir ATH düzeyini görmesi, altcoin piyasasının geri kalanı için muazzam bir yükseliş sinyali olabilir.

“Ethereum şu anda 2 bin doların üzerinde yer alıyor. Ethereum’un yükselmeye devam etmesi, altcoinler için hayli değerli bir işaret. Yükselen yalnızca Bitcoin olsaydı, altcoinlerde yükseliş güç olabilirdi. Lakin Ethereum yükseldiğinde, altcoinler de yükseliyor.”

Analistin radarındaki bir başka kripto para da DeFi protokollerinden Compound (COMP). Arnold, Compound kıymetinin son vakitlerde değerli bir biçimde arttığını belirtirken, ayrıyeten 1.3 milyar dolarlık Ethereum’un, balinalar tarafından Compound’a aktarıldığını da hatırlattı.

“Compound’un kıymetine bir göz attım: Bana nazaran Compound bir boğa trendinin içerisinde yer alıyor.”

Listedeki bir diğer kripto para da yearn.finance (YFI). Arnold, varlığın bedelinin üste yanlışsız hareket ettiğini ve tüm vakitlerin en yüksek düzeylerinde patlamaya hazır olduğunu argüman ediyor.

Cardano (ADA), Arnold’un listesindeki bir öteki kripto para. Arnold, Cardano geliştiricilerinin kısa müddet evvel akıllı kontrat platformunda NFT’lerin basılmasını sağladığını belirtti. NFT’lere olan talep arttıkça ve ünlüler her geçen gün daha fazla NFT alanına girdikçe, Cardano’nun değerinin de artmasını olası olarak görüyor.

Arnold’un listesindeki bir öteki kripto para Ethereum’un rakibi olarak bilinen Polkadot (DOT). Arnold Coinbase Ventures’in Acala’nın gerisinde kalmasına vurgu yaptı. Acala, Polkadot ağında çalışan ve DeFi uygulamaları paketi oluşturan bir blok zinciri olarak biliniyor.

Arnold ayrıyeten Kraken CEO’su Jesse Powell’ın son Polkadot açıklamasının da üzerinde durdu:

“Normalde CEO’ların yalnıza Bitcoin yahut Ethereum hakkında konuştuğunu duyarsınız. Bu açıdan Jesse Powell’ın açıklaması, beğenilen bir sürpriz oldu.”

Listedeki bir diğer kripto para da Theta (THETA). Görüntü içeriği dağıtım kanalı olan Theta, yakın vakitte Anime kanalı Cinedigm ile de entegre oldu.

Altcoin Daily’nin patlamaya hazırlandığına inandığı bir numaralı para, kısa müddet evvel Hong Kong merkezli kripto yatırım şirketi Kenetic Capital ile iştirak kuran NFT platformu Ethernity Chain (ERN). Ethernity Chain’in odak noktası, atletler, sanatkarlar ve tesirli markalar için dijital ticaret kartları basmak.

“NFT’ler genel olarak üst ve yana gerçek ilerliyor. Şu anda bilhassa Ethernity biraz tabanda yer alıyor. Varsayım yürütmem gerekirse, yılın sonuna hakikat, Ethernity daha yüksekte yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir