Ünlü Analist, 2021 Yılında Patlayacağını Düşündüğü 5 Altcoin’i Açıkladı

DataDash kurucus ve kripto analisti Nicholas Merten, 2021 üstün altcoin döngüsünün başladığını söyledi ve patlama yapacağını düşündüğü beş altcoin’i açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yayınladığı yeni görüntüde Merten, en büyük ikinci kripto varlık olan Ethereum‘u (ETH) yükseliş modelinden çıktıktan sonra yakından izlediğini söz etti.

“Burada Ethereum’un direnç çizgisiniz aştığını görebiliyoruz. Ocak 2021’den beri burada sahip olduğumuz başka üç yüksek taban ile birlikte bir diğer yüksek düşük düzeye daha girdik. Tüm vakitlerin en yüksek düzeylerini aşmak için bir rota hazırlamış üzereyiz.”

Kripto stratejisti tıpkı vakitte ETH / BTC’ye de baktı ve parabolik koşunun devam ettiğini vurguladı. Merten’in grafiğine nazaran ETH / BTC şu anki pahası olan 0.035’ten 0.095’e çıkabilir.

Merten’in radarın giren bir diğer kripto para da OMG Network (OMG). Analist OMG / BTC’nin muhtemelen tabana vurduğunu ve bu nedenle değerli direnç düzeyini aşmaya ve büyük çıkarlar elde etmeye hazır göründüğünü vurguladı.

“Daha büyük bir düşüşün akabinde OMG / BTC 1500 satoshi aralığının üzerine çıkmayı bekliyor. Artık direnç kısmını bir kere geçtikten sonra, bir sonraki hudut “gökyüzü” üzere görünüyor. Geçmişte nasıl bir performans sergilediğine şahit olduk. “

Merten’in listesindeki bir öteki kripto, merkeziyetsiz oracle platformu Chainlink (LINK). Merten’e nazaran LINK, Bitcoin’den (BTC) daha âlâ performans göstermeye hazırlanıyor.

“Chainlink’e göz atmak ve evvelki direncin üzerine takviye vermek, üste hakikat çıkartmaya hazır üzere görünüyor. Böylece Bitcoin’i geride bırakıyor ve nitekim Chainlink için bir sonraki döngü başlıyor.”

Mertens’in listesindeki dördüncü kripto da Aave’dir. Analist, Aave’nin iki aylık müddet içerisinde tabana vurduğuna inanıyor.

“Büyük hacimli DeFi protokollerinden biri olan Aave’nin artık ilerlemeye başlamak için gerçek yerde olduğunu düşünüyorum. Varlık %60 oranında epey pak bir geri çekilme yaşadı.”

Merten’in listesindeki son kripto Tron (TRX). Merten büyük bir yükseliş ivmesinin oluşması için paritenin çıkması gereken kilit seviyeyi söz etti.

“Şu anda direnç vazifesi gören bu takviyenin (0.0000015) üzerine çıkarsak, çok büyük bir yükseliş ivmesinin başlayacağını ön görebilirim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir