Tanınan Analist, Ethereum (ETH) İçin Epik Yıl Sonu Fiyat Maksadını Açıkladı

Kripto para stratejisti ve trader Scott Melker, Ethereum’un (ETH) meteorik bir yükselişi ateşleyeceğine ve 2021 sona ermeden evvel en yüksek beklentileri bile aşacağına inandığını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir görüntüde, trader Ethereum’un (ETH/USD) aylarca konsolidasyondan sonra yükseliş eğiliminden çıktığını açıkladı:

“Geçen gün söylediğim üzere, aslında biraz muhafazakar olduğuna inandığım 3.600 dolarlık gayesi gösterdim. O gayesi nasıl yakaladım? Burada devasa bir boğa flaması var. Boğa flamasının maksadını elde etmek için bayrak direğini ölçüyorsunuz. Tüm bu hareket budur ve bunu bunu kopuştan doruğa hakikat kestirim ediyorsunuz.”

Melker, Ethereum’un birinci amacından çok daha yükseğe çıkabileceğine inandığını vurguluyor.

“Bu hareketin amacı 3.600 dolar. Fakat dediğim üzere çok daha yükseğe çıkabileceğini düşünüyorum ve inanıyorum ki ağ tesiri ve genel yükselişin bir sonucu olarak, yıl sonuna kadar bile 10.000 dolara kadar çıkabilir. Bunun delice olduğunu düşünüyorum. Buradan 5x uzaklıkta. Bitcoin‘in bir yılda bunun birçok katını yaptığını gördük.”

Kripto para stratejisti, ay boyunca süren düşüş trendini sona erdirmeyi başardığını söylediği ETH/BTC’yi de inceledi:

“Şubat ayından beri bu daima düşüş trendi yaşadık. Burada bir düşük (0.29), bu azalan dirence neden olan hoş bir sıçrama ve akabinde bir yükseliş SFP’si (salınım başarısızlık modeli), evvelki düşük düzeyin altında bir fitil, bir ton likidite buluyor. Bu çizgiyi kırıyor ve artık istikrarlı bir halde ilerliyor. Teknik olarak, Ethereum‘un Şubat ayından itibaren 0,046 civarında bu hareketin tepelerine geri döndüğünü görmeliyiz. Şu an yalnızca 0,033’teyiz, bu hayli büyük bir atılım olur, fakat çok daha ileri gidebileceğini düşünüyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir