Max Keiser: Bitcoin (BTC), Paris Hilton’un Hayatını Kurtardı

Ünlü Bitcoin (BTC) savunucularından Max Kaiser, Satoshi Nakamoto ve Bitcoin’in Paris Hilton’un hayatını kurtardığını söz etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Amerikalı iş bayanı, model ve oyuncu olan Paris Hilton, geçtiğimiz gün Bitcoin hakkında çok heyecanlı olduğunu tabir etmişti. Max Kaiser de Bitcoin’in Paris Hilton üzerinde epey değerli bir tesire sahip olduğunu düşünüyor.

Paris Hilton “Çok Heyecanlı”

Bitcoin geçtiğimiz bir kaç ay içerisinde ünlü isimlerden büyük dayanak gördü. Elon Musk, Maisie Williams ve ünlü yatırımcı Paul Tudor Jones, Bitcoin’e takviye verenler ortasındaydı.

Paris Hilton da bu kervana katılmış üzere görünüyor. Hilton esasen uzun vakittir kripto para dalı ile iç içeydi. Ünlü iş bayanı başkan kripto hakkında son derece optimist:

“Bitcoin için çok heyecanlıyım. Muhakkak geleceğin kendisi.”

Satoshi’ye Teşekkürler

Keiser Report’un sunucusu Max Kaieser, Stacy Herbert ve Paris Hilton ile 2018 yılında çekildiği bir fotoğrafı paylaştı. Ayrıyeten Paris Hilton ile kapsamlı bir biçimde Bitcoin hakkında konuştuklarını söz etti.

“Paris kurtarılan öteki bir hayattır. Makûs bir yoldaydı, artık ise kurtuldu. Satoshi’ye teşekkürler.”

Keiser, insanları Bitcoin’in kıymeti ile ilgili ikna etme mahareti nedeniyle, Michael Saylor tarafından “Bitcoin’in baş rahibi” biçiminde anılıyor. Keiser ise sırf Satoshi‘nin bir hizmetkarı olduğunu belirtiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir