Clever DeFi (CLVA), Gas’sız Randıman Dağılımıyla Zenginlik Oluşturmanın Stratejisini Sunuyor

Zeki beşerler, faiz ödemelerinden yararlanarak pasif gelirden servet biriktirirler. Kripto paralar bunu mümkün kılar, Bitcoin ise en kıymetli örnek.

Lakin vakit değişiyor. Bilgili yatırımcılar, aracıların misyondan alınmasının insanların para kazanma ve ortalamanın üzerinde makul bir getiri elde etme halini değiştirdiği DeFi’ye geçiyor.

Clever DeFi Nedir?

Örneğin, CLEVER DeFi‘yi ele alalım.

Hayranları; tecrübeli, yetenekli gruptan, inanılmaz bir eserden ve bir ömür uzunluğu fırsattan övgüyle kelam ediyor. Lakin dahası var.

CLEVER daha çok yarar, randıman ve isminden da anlaşılacağı üzere “akıllı” yatırımla ilgili. CLEVER’in tüm tanımlayıcı öğelerini perspektife oturtursak, maksat ROI, Güvenlik ve Randımanla ilgilidir. DeFi protokolü, sıradan yatırımcının inançlı, denetlenmiş bir protokolden her iki haftada bir makul getiri elde edebileceği biçimde tasarlanmıştır. CLEVER platformu DeFi dalgası üzerinde süratle ilerlemektedir.

Perspektif açısından, bilhassa DeFi alanını test eden olası yatırımcılar için, bu alternatif alan son birkaç ayda muazzam bir formda büyüdü. Örneğin, takipçilere nazaran yılbaşından bugüne, Ethereum‘daki DeFi 45 kat artarak 44 milyar dolarlık bir TVL’ye ulaştı. Daha da düzgünü, alan düzenleyicilerin dikkatini çekiyor. Bir CFTC yetkilisi, DeFi’nin yaygın olarak benimsenmesinin, çalkantılı periyotlarda global ekonomiyi destekleyebileceğini söyledi.

DeFi’de arabulucu yoktur ve hasebiyle düşük maliyetler, süratli transfer ve daha düzgün verimlilik sunar. CLEVER DeFi, tamamlanması tam olarak 34,15 yıl süren 888 iki haftada bir yapılan döngüde evvelden programlanmış rutin bir döngüde tüm CLVA faiz sahiplerine faiz ödemelerini otomatik olarak dağıtmak için bundan yararlanır.

Yatırımcılar için Üstün Bileşik İlgi Alanları ve Yatırım Getirisi

Bu döngülerin rastgele biri sırasında, bileşik faizde yüzde 11’e varan oran, tüm CLVA token sahiplerine garantili otomatik ödeme ile gas olmayan bir ortamda dağıtılır. Netlik açısından, CLVA projenin lokal para ünitesidir. Klasik bir şeyler yapmanın tersine, CLVA sahipleri, stake etme, farming yahut varlıklarını denenmemiş kasalara dökmekle uğraşmak zorunda kalmazlar. Bunun yerine, HODLing’in klasik kripto para yatırım stratejisi devreye girmektedir.
CLVA token sahipleri yalnızca protokolün resmi cüzdanını kullanarak HODL ve iki haftada bir özel ilgi kazanıyor.

Önemli yatırımcılar için buradaki anahtar söz CLVA ve 888 Fortnightly döngüsüdür. Bir şey olursa 34,15 yıl uzun bir müddet. Aktifliklerin bir anda gerçekleştiği kripto paralarda bilhassa uzun.

Üstteki sözden, CLVA’nın refahı müdafaanın ve artırmanın bir anahtar yolu olduğu manasını çıkarmak mümkün.
Bu, yatırımcılar için varlıklarından üstün getiri elde etmeleri için kusursuz bir fırsat. Bilhassa FED ve merkez bankaları yardım edemediğinde.

Bir Yatırımcının Cenneti: Güvenlik, Daha Yeterli ROI ve Şeffaflık

34.15 yıl yahut 888 iki haftada bir döngüde, 9.519.539 CLVA token, Merkezi Olmayan Dinamik Düzenek (DDM) aracılığıyla dağıtılacaktır. Arz yüksek olabilir, lakin tasarım grubu, pay sahiplerinin ortalama olarak bileşik faizin yüzde 11’ini kazandığı 34 yıldan fazla bir dağıtım müddetine sahip.

Aylar geçtikçe, bu, Bitcoin’den potansiyel olarak elde edilebilecek kazanımları aşan üstün bir yatırım getirisi manasına gelir. Proje, dünyanın en bedelli projesini dengeli ve karşılaştırılamaz halde bankalardan gelen değersiz getirilere nazaran geride bırakacak sistemlere sahiptir. Her yatırımda olduğu üzere, başlangıç ​​sermayesi karlılığı belirler. Örneğin, 500 CLVA yatırımının birinci yıllık getirisi 1.535 CLVA civarındadır. Öte yandan, satın alan ve daha çok HODL yapanlar da daha çok kazanmaktadır. Birinci on yılda CLVA getirileri, varsayımlarına nazaran yüzde 800’ün üzerindedir.

CLVA token’ı, doğrulanabilir temeller ve 888 döngüsü boyunca global olarak benimsenmeyi garanti eden doğrulanmış bir evvelce belirlenmiş yapı aracılığıyla dağıtılır. En kıymetlisi, kripto ve DeFi’nin bünyesinde barındırdığı adalet ruhu çerçevesinde, takım kendileri için token basmamış ya da tahsis etmemiştir. Sonuç olarak, Clever’ı erken benimseyenlerin fiyat düşüşleri konusunda endişelenmesine gerek yok.

CLVA basımı sıfır tedarikle başladı. Bunun yerine, CLVA fiyatlandırması, piyasa güçleri tarafından tanımlanan organik fiyat keşfi üzerine oldu. Buna ek olarak, tüm CLEVER protokol faaliyetleri zincir üzerindedir, bu da daha âlâ Şeffaflık manasına gelir. Bilindiği üzere şeffaflık yatırımcılar için istek edilen bir özelliktir.

Şu anda, CLVA token’ı, yüzde altı faizin ödeneceği ikinci döngüden evvel toplam 566.745 CLVA token arzından 8.15 dolar düzeyinde süreç görüyor. CLVA para basımı 3 Mart’ta sona erdi.

Ayrıyeten, Uniswap ve P2PB2B borsasındaki CLVA, CLVA token sahiplerinin likidite sağlaması ve daha fazla CLVA mükafatı kazanması için öteki bir fırsat sunuyor. Daha fazla kar elde etmek için birebirini kullanmak mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir