CEO Garlinghouse’a Nazaran Ripple, XRP’yi Alternatifle Değiştirebilir

CEO Brad Garlinghouse’a nazaran Ripple, davayı kaybederse XRP olmadan ilerleyebilir.

Julia Chatterley ile bir CNN röportajı sırasında Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, XRP’yi terk etmenin ve onu bir alternatifle değiştirme konusunun “acil durum planları” sorulduğunda “kesinlikle” tahlilin bir modülü olabileceğini söyledi:

“Bu muhakkak tahlilin bir modülü olabilir. Bence XRP’nin burada bir tıp kazanan seçtiği konusunda kesin bir tuhaflık var. Bitcoin‘in bir menkul değer olmadığını söylendi, Ether’in bir menkul değer olmadığı söylendi. Lakin bence öbür her şey bir nevi risk altında. Bilhassa Ripple’a karşı açılan davada yaptıkları göz önüne alındığında. Fakat biliyorsun, bunu yapabiliriz.”

Şeffaflık Standardı

Blockchain şirketi Garlinghouse ve kurucu ortağı Chris Larsen, kayıtsız XRP satışları nedeniyle ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu tarafından dava edilmişti. Garlinghouse, XRP satışlarından 150 milyon dolar kazanılmasıyla ilgili birtakım argümanları kamuoyuna açıklamayı reddetti:

“Mahkemede ortaya çıkacak gerçekleri nitekim dört gözle bekliyorum. Biliyorsunuz, bu halka açık olarak yorum yapmadığım bir şey zira adaletin çarkları yavaş hareket ediyor. Gerçekleri ortaya çıkarmamız değerlidir. SEC’den kıssanın bir tarafını dinledik.”

Milyarder, Ripple ve kendisinin kripto para sanayisinde “herkesten” daha şeffaf olduğu konusunda ısrar ediyor ve öbür piyasa iştirakçilerini böylesine yüksek bir standarda ulaşmaya teşvik ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir