Tanınan Çocuk Programı Teletubbies de Kripto Para Dünyasına Dahil Oluyor

Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa ve Po’nun lazer gözlerini benimsemesi ve Bitcoin hakkında enteresan bir ipucu bırakması, kripto para topluluğunda şaşkınlığa yol açtı.

Evvelki gün çok tanınan bir çocuk programı olan Teletubbies’in resmi Twitter hesabından #Bitcoin hashtag’li ve lazer gözlü bir paylaşım yapıldı. Paylaşımda şu tabirler kullanıldı:

“Teletubbiler bizden ne saklıyor olabilir? Bu hafta BÜYÜK bir şeyle karşılaşmak için bizi izlemeye devam edin. #Bitcoin”

Bu iletiye Po ve Tinky Winky’nin lazer gözlerinin bir resmi eşlik etti. ‘BÜYÜK’ şeyin ne olduğuna dair birçok fikir ortaya atıldı: Teletubbies tokenizasyonundan, NFT’ye birçok niyet ortaya çıkarken bir kısım da bunun 1 Nisan latifesi olabileceğini tabir etti. Bir öteki enteresan teori de, 25 yıllık global fenomendeki karakterlerin tahminen de Dogecoin ile bağlantılı Shiba Inu köpeğine misal biçimde bir göğüs haline gelmek için bir borsayla iştirak kurabileceği argümanı oldu. Bu fikir, bilhassa birtakım sanayi devlerinin karşılıkları göz önüne alındığında, temelsiz sayılmaz.

Binance, Teletubbies tweet’ine kolay bir “what” sözü ile karşılık verirken, Kraken “biraz daha Bitcoin satın almaya giden” Tinky Winky’nin bir meme’ini paylaşarak bir adım daha ileri gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir