Tanınan Analist Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve 4 Altcoin İçin Fiyat Maksatlarını Açıkladı

Tanınmış kripto para trader’ı ve analisti Michaël van de Poppe, 6 altcoin’in çok yükseleceğine inanıyor.

Van de Poppe, 184.500 Twitter takipçisine Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) için büyük fiyat yükselişlerinin yolda olduğunu düşündüğünü söylüyor. Analist yayın saati itibariyle 1.919 dolardan süreç gören Ethereum’un 5.000 dolara ulaşmasının “kaçınılmaz” olduğunu söylüyor.

Ek olarak trader, Ethereum’un akıllı mukavele alanındaki rakiplerinden biri olan Cardano’nun da yakında tüm vakitlerin en yüksek düzeyini yaklaşık 1.55 dolar ile geride bırakacağını iddia ediyor. ADA, yayın saati itibariyle 1.19 dolardan süreç görüyor.

“Şimdiye kadar, Cardano için çok âlâ. Neredeyse kusursuz. BTC uslu durursa, bu düzgün olacak ve biraz daha yükselecek.”

Van de Poppe, Chainlink’in (LINK) mevcut pahasını neredeyse iki katına çıkaracağını ve 50 dolara kadar yükseleceğini varsayım ediyor. Merkeziyetsiz oracle ağı, yayın saati itibariyle 29 dolardan süreç görüyor.

Daha az bilinen oracle platformlarına gelirsek analist, açık kaynak projesi DIA’nın şu anki 4.43 dolarlık fiyatının neredeyse üç katına çıkacağını iddia ediyor.

“DIA kusursuz gidiyor ve burada hoş bir sıçrama yaptı. Düşüşler satın alım için ilgi cazipti. Hala öyleler… 10 dolar ufukta.”

Van de Poppe, bu yıl büyük karlar elde edebilecek ve 0.14 dolara yükselebilecek diğer bir proje olarak Reef Finance’ı (REEF) sıralıyor. Merkeziyetsiz finans (DeFi) ekosistemi, yayın saati itibariyle 0.03982978 dolardan süreç görüyor.

“Bu, devam etmeye hazır görünüyor. Daima daha yüksek tabanlar, üst yanlışsız devam etmenin yollarını arıyor. 0.05 doları kırarak, 0.088 ABD doları ve 0.14 ABD dolarını hedefliyorum.”

Son olarak, analist, 0.176 dolarlık mevcut fiyatından 0.29 dolara kadar yükselebileceğine inandığı Zilliqa’yı (ZIL) takip ettiğini söylüyor:

“Bu hala üst hakikat koşuyor ve daha yüksek tabanlar ve daha yüksek doruklar yapıyor. Muhtemel girişler için izlenecek düzeyler: 0.15 ABD doları ve 0.12-0.13 ABD doları. Bunlar geçerli olduğu sürece, yol 0.275-0.29 ABD dolarına açıktır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir