Son 24 Saatte %40’ın Üzerinde Paha Kazanan Filecoin (FIL), Litecoin’i (LTC) Geride Bırakarak 9. Sıraya Yükseldi

Merkeziyetsiz depolama ağı Filecoin (FIL) yükselişini sürdürüyor. Filecoin, son 24 saatte %40’ın üzerinde artış kaydederek piyasa kıymetine nazaran birinci 10 kripto para ünitesi içine girmeyi başardı. Filecoin CoinMarketCap datalarına nazaran, yayın saati itibariyle 9. sırada yer alıyor. 

Kaynak: CoinMarketCap

Geçtiğimiz haftalarda elde ettiği çift haneli yararlar ile isminden kelam ettiren Filecoin, tekrar %40 oranında bir kazanım ile kripto para topluluğunun gündemine oturdu. 220 dolar ile yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyi belirleyen Filecoin, yayın saati itibariyle 217 dolar düzeyinden süreç görüyor. 

Son 7 günde %152 bedel kazanan Filecoin, son 30 günde ise %464 oranında artış kaydetti. Filecoin hakkında ayrıntılı bilgi için “Filecoin Nedir? Filecoin Ne İşe Fayda?” başlıklı rehberimize göz atabilirsiniz.

Litecoin’i (LTC) Geride Bıraktı

Filecoin, bu performansıyla Litecoin’i piyasa bedeline nazaran sıralamada geride bıraktık ve 10. sıraya gerilemesine neden oldu. Hala 3 yıl evvel belirlediği tüm vakitlerin en yüksek düzeyinin %45 gerisinde olan Litecoin, yayın saati itibariyle 196 dolar düzeyinden süreç görüyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir