Snoop Dogg, Birinci NFT Koleksiyonunu Açık Arttırmaya Çıkaracak!

Snoop Dog, “Dogg ile Bir Yolculuk” isimli NFT koleksiyonunu açık arttırmayla satışa çıkaracak. Son vakitlerde çok sayıda müzisyen ve ünlü NFT dünyasına giriş yapmış durumda.

Snoop Dogg, Crypto.com aracılığı ile bu satışı gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 2 Nisan günü koleksiyonda 24 saatliğine indirim yapılacak. NFT’nin içeriğinde Snoop Dogg’un birinci yıllarının anılarını bir ortaya getiren 8 özel modül yer alıyor. Ayrıyeten ekstrandan da bir modül satılık olacak.

NFT’den elde edilen gelirlerin bir kısmı kripto alanındaki gelişmekte olan sanatkarların yanı sıra, Snoop Dogg’un Genç Futbol Ligi’ne gidecek. Mevzu hakkında açıklama yapan Snoop Dogg, NFT’ler ile hayranları ile ilgili daha fazla bağ kurabileceğini söz etti.

“Sektörün yıllar içerisinde analogdan dijitale geçiş yaptığını gördüm ve bununla bir arada teknolojinin sanatkarlar ile hayranları ortasında bir bağ oluşturduğuna da şahit oldum. NFT’ler olağanüstü bir yenilik ve Crypto.com ile birlikte birinci NFT tecrübemi yaşamak benim için bir onur.”

Crypto.com, bir ödeme ve borsa platformu olarak tanınıyor. Firma geçtiğimiz hafta, ünlü sanatkarlardan, müzisyenlerden ve atletlerden eşsiz içerikler sunan NFT’ler başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir