Cardano (ADA) Kurucusu Hoskinson, ADA Fiyatı Hakkında Konuştu

IOHK CEO’su ve Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, son YouTube canlı yayını sırasında ADA fiyatı hakkında konuştu.

Hoskinson, Cardano hakkındaki açıklamalarını sürdürüyor. ADA’nın 10 dolar pahasında olabileceğinden bahseden Hoskinson, token performansı üzerine spekülasyon yapmaya karşı olduğunu açıkça belirtti ve şunları söyledi:

“ADA ister 1 sent, ister 1 dolar yahut 10 dolar olsun, açık konuşayım: bu benim hayatımın işi…Üzerinde çalışmaya devam edeceğim. Biz burdayız.”

ADA, 27 Şubat’ta tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 1.48 dolara ulaşmadan evvel, geçtiğimiz Mart ayında 0.018 dolar düzeyinden süreç görüyordu. Bu ADA için %8.122 yükseliş manasına geliyor.

Hoskinson ayrıyeten, token fiyatının meşruiyet düzeyini sağlamaması gerektiğinden de bahsetti ve “fiyatı yükseltmenin” onun işi olmadığını da kelamlarına ekledi. Hoskinson bunun yerine, projenin teknik yeteneklerine odaklanmayı tercih ediyor:

“Fiyatın neden yükseldiğini bilmiyorum. Fiyatın neden düştüğünü bilmiyorum ve bu tip şeyler hakkında spekülasyonla hiçbir şey yapmak istemiyorum. Bir teknoloji şirketi, bir mühendis bilim adamı olarak fiyatı yükseltmek benim işim değil.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir