Analist Michaël van de Poppe, Bitcoin’den (BTC) Çok Daha Uygun Performans Göstereceğine İnandığı 2 Altcoin Sıralıyor

Tanınmış kripto para trader’ı ve analisti Michaël van de Poppe, boğa döngüsünün bir sonraki ayağında Bitcoin’den daha düzgün performans gösterme potansiyeline sahip olduğuna inandığı 2 büyük hacimli altcoin sıralıyor.

Kripto para analisti, yeni bir görüntüde Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı Ethereum‘u yakından izlediğini söylüyor. Zira, paritenin patlamaya hazır olduğunu düşünüyor.

“Ethereum bu bölgede 0.028 ile 0.03 ortasında kaldığı sürece her şey yolunda. Ethereum 0.0265’e düşse bile her şey yolunda. Ve tüm altcoin’ler içinden, bu yapının tamamında sahiden en yeterli görünen birkaçından biri bu. Burada kaldığı sürece yükselecek üzere görünüyor.”

Van de Poppe’ye nazaran, Ethereum’u çevreleyen hakim dehşet, belirsizlik ve kuşku (FUD), “ETH 2.0 başladığında büyük bir kırılmayı garanti etmelidir.”

Orta vadede trader, ETH/BTC’nin 0.044’e fırlayıp şu anki fiyatı 0.031’den %40’ın üzerinde bir kar sağlamasını bekliyor.

Van de Poppe’un listesindeki bir sonraki büyük hacimli altcoin ise Litecoin. Kripto para analisti, LTC/BTC’nin hala çok yıllık bir düşüş trendinin ortasında olmasına karşın hayat belirtileri göstermeye başladığına inanıyor:

“Bu kadar büyük ölçüde Litecoin’in süreç gördüğünü gördüğümde ilgimi çekiyor, bu da bana nazaran daha yüksek bir birikim olduğu manasına geliyor… Bir sıçrama görmek istiyorsunuz, beşerler FOMO oluyor, beşerler Litecoin‘in güçlendiğini görüyor vb. %20’lik hafif bir hareket yapar. O vakit ekseriyetle trade kovalamak istemezsiniz lakin bu bölgeyi (0.003) bilakis çevirdiğinde tekrar bu türlü bir trend yaşamaya başlayabiliriz (0.007’den 0.016’ya bir hareket).”

Litecoin senaryoyu takip ederse, Van de Poppe 0.0058’e yükselebileceğini düşünüyor. Bu da trader’ın önerdiği giriş noktasından %93’ün üzerinde bir büyümeyi temsil ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir