Bitcoin (BTC) Tekrar 58.000 Dolar: Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Binance Coin (BNB), Ripple (XRP) ve Theta Network’te (THETA) Son Durum

Bitcoin bugün, hafta sonu başlattığı toparlanma sürecini hızlandırdı. Altcoin piyasası da çoğunlukla Bitcoin’i takip etti.

Bitcoin (BTC) 58.000 Dolarda Tutunma Gayreti Veriyor

Başkan kripto para ünitesi Bitcoin, 58.000 dolar düzeyinde tutunma uğraşı veriyor. Bugün Visa’nın USD Coin’in kullanımına müsaade vereceği haberinin akabinde süreç gördüğü 55.000 dolar düzeyinden 58.000 dolar düzeyine kadar yükselen Bitcoin, bir müddet sonra yine 57.000 dolara geriledi. 

Son yükseliş dalgası ile birlikte son 24 saatteki kazanımını %3.5’a yükselten Bitcoin, yayın saati itibariyle 58.208 dolar düzeyinden süreç görüyor. 

Ethereum (ETH) 1.750 Doları Aştı

Ethereum’da 23 Mar’ta yaşadığı düşüşten bu yana ulaşamadığı 1.750 dolar düzeyine ulaşarak Bitcoin’in yolunu izledi. Son 24 saatte %3.8 oranında paha kazanan başkan akıllı kontrat platformu yayın saati itibariyle 1.782 dolar düzeyinden süreç görüyor. 

Binance Coin (BNB) Tekrar 270 Doların Üzerinde

Önde gelen kripto para borsası Binance’in mahallî token’ı Binance Coin (BNB) de toparlanma sürecini hızlandırdı. Son düşüş dalgası ile birlikte 230 dolara kadar gerileyen BNB, güzel bir toparlanma hareketi başlattı ve dün 280 dolara kadar yükseldi. Bir ölçü gerileme yaşayan Binance Coin yayın saati itibariyle 276 dolar düzeyinden süreç görüyor. 

Cardano (ADA) 1.20 Düzeyini Tutuyor

Son ayların elbet en büyük çıkışlarından birine sahip olan Cardano (ADA) 1.20 dolar düzeyini tutuyor. 1.20 dolar altındaki yatay seyrini Visa haberi ile bozan ADA, 1.18 dolar düzeyinden 1.23 dolara yükseldi. Daha sonra bir ölçü gerileme yaşayan ADA, yayın saati itibariyle 1.21 dolar düzeyinden süreç görüyor. 

Ripple (XRP) Relist XRP Kampanyası Kazanımlarını Koruyor

Ripple geçtiğimiz hafta Relist XRP kampanyası ile düzgün bir yükseliş hareketi başlatmıştı. Piyasanın kırmızıya boyandığı bir gün çift haneli kazanım elde eden XRP, 0.56 dolara kadar yükseldi. XRP ayrıyeten geçtiğimiz haftanın en çok kazandıran beşinci kripto para ünitesi oldu.

XRP, Relist XRP kampanyası ile 0.46 dolar düzeyinden 0.56 dolara kadar yükselmişti. Tanınan altcoin, yayın saati itibariyle bu kazanımını müdafaaya devam ediyor ve 0.56 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Theta Network (THETA) Yükselişini Sürdürüyor

Geçtiğimiz hafta yaşadığı büyük çıkış ile birinci 10’a giren THETA, bugün de kazanımalarını artırmaya devam ediyor. Piyasanın kalanının bilakis THETA, son 24 saatte %8 oranında kıymet kazanmayı başardı ve yayın saati itibariyle ise 13.61 dolar düzeyinden süreç görüyor. 

Piyasa düşüşüne karşın son 7 günde %42 oranında kıymet kazanan THETA ayrıyeten geçtiğimiz haftanın en çok kazandıran kripto para üniteleri ortasında yer aldı. Tanınan altcoin, 9. sıradaki yerini ise koruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir