Trader Austin Arnold, Nisan Ayında Patlama Potansiyeli Olan 12 Altcoin Açıkladı

Kripto para trader’ı ve influencer Austin Arnold, önümüzdeki ay patlayacağına inandığı 12 altcoin’in ismini verdi. Arnold, yeni görüntüsünde listelesini açıklamaya Decentraland (MANA) ve Sandbox (SAND) ile başladı. Kripto para trader’ı, sanal emlak alanı genel kabul gördükçe platformların astronomik olarak büyüyeceğini savundu:

“Dünya daha fazla dijital trendde ve Decentraland ve Sandbox kendilerini bu VR sanal gayrimenkul ihtilalinde büyük oyuncular olarak konumlandırıyor.”

Arnold, indeksleme protokolü The Graph’ı (GRT) da 2021’de potansiyeli olan öteki bir altcoin olarak isimlendiriyor:

“Ethereum, Cardano, Polkadot yahut bu akıllı mukavelelerden rastgele biri için DApp platformları dünyanın merkeziyetsiz üstün bilgisayarı olacaksa, tüm bu bilgileri sorgulamanın bir yoluna muhtaçlığımız olacak. İşte The Graph tam olarak bunu yapmayı hedefliyor.”

Kripto para trader’ına nazaran dalgalanmaya ayarlanan bir öbür altcoin, daha fazla özellik eklemek için kısa mühlet evvel ana ağ lansmanını Haziran ayına erteleyen görüntü akışı blok zinciri Theta (THETA).

“Bunu Haziran ayına kadar zorlamalarının nedeni, şirketin, geliştirme takımının hala değiştirilebilir olmayan bir token için kimi yapı taşlarını yahut Theta mainnet 3.0 için NFT pazarını dahil etmeye çalıştığını belirtmesidir.”

Merkezi olmayan borsa Uniswap (UNI), Arnold’a nazaran, likidite sağlayıcıları için onu “çok daha çekici” hale getirecek özellikler sunduğu için kıymetli bir potansiyele sahip. İkinci en büyük kripto para ünitesi olan Ethereum (ETH) ise daha fazla yatırımcı ilgisini topladığı için Arnold’un listesinde yer alıyor.

Arnold’a nazaran, Cardano’nun (ADA) Afrika’ya kamu-özel iştirakleri yoluyla planlanan girişi, akıllı mukavele platformunun fiyatı için yeterli bir haber zira beşinci en büyük kripto varlığını ekosistemini büyütecek bir pozisyona getiriyor. Trader daha sonra, Nisan ayında patlayacağını düşündüğü diğer bir altcoin olarak kendisini “tam DeFi (merkezi olmayan finans) ekosistemi” olarak isimlendiren bir proje olan TrustSwap’ı (SWAP) açıklıyor. Arnold, TrustSwap’in Ethereum ve Binance Smart Chain (BSC) dışında öteki blok zincirlerine genişlemesinin en büyük satış noktası olduğunu savunuyor.

“Projelerin ilerleme kaydettiğini görmek çok hoş ve bu yalnızca BSC için geçerli değil. Avalanche (AVAX), Algorand (ALGO) gibileri de var.”

Merkezi olmayan borsa Polkastarter (POLS) ve çapraz zincir NFT protokolü SuperFarm (SUPER), Arnold’un merkezi olmayan finansta fırlayabileceğini söylediği öbür altcoin’ler.

Arnold ayrıyeten, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’i (LINK), yakın vakitte kendi ekosistemine merkezi olmayan eşler ortası evrak depolama ağı Filecoin’i (FIL) entegre ettiğinden, pek çok avantajı olan bir altcoin olarak isimlendiriyor.

“Chainlink, resmi olarak Filecoin ile entegre oldu. Hasebiyle, rastgele bir DeFi altcoin’i üzere Filecoin de birlikte çalışabilmelidir, dış dünyaya bağlanmalıdır ve bunu gerçekleştirmelerine müsaade vermek için Chainlink’i seçtiler.”

Birlikte çalışabilirlik ve ölçeklendirme çerçevesi Polygon (MATIC), kullanıcılar için gas maliyetlerini azaltmaya yönelik son eforlar nedeniyle kripto trader’ının listesini tamamlıyor.

“Son vakitlerde daha düşük gas fiyatları için Ocean Protocol ile iştirak kurdular. Polygon ekosisteminin büyümeye devam ettiğini görüyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir