Ripple (XRP), Bu Borsada Relist Ediliyor

Ripple (XRP), SEC davasıyla birlikte birçok borsa tarafından delist edilmiş ve uzunca bir mühlet çeşitli külfetlerle boğuşmak durumunda kalmıştı. Artık ise Ripple için hoş bir haber geldi. İsviçre merkezli kripto para borsası Lykke, Ripple’ı yine listelemeye karar verdi. Lykke’nin CEO’su Richard Olsen, Twitter üzerinden şu açıklamayı yaptı.

“RelistXRP kampanyasından dolayı heyecan duyuyoruz. Blockchain teknolojisi ile klasik finans ortasındaki boşluğu doldurmak bizim gayelerimiz ortasındadır. XRP de bu maksada ulaşmamızın temelinde yer alıyor. Bu ilerisi için büyük bir adım.”

18 Ocak’ta Lykke, SEC’in Ripple’a karşı açtığı dava sebebiyle, XRP ticaretini ve mevduatlarını durdurmuştu. Davanın akabinde Coinbase ve Binance US da, XRP’yi delist ettiklerini açıklamışlardı.

Ripple destekçileri de seslerini duyurabilmek için Twitter üzerinden #RelistXRP kampanyası başlattılar. Görünen o ki kampanya birinci muvaffakiyetini yakalamış üzere görünüyor.

Yazı kaleme alınırken XRP, 0,552147 $’dan süreç görüyor. Varlığın pahası son 24 saat içerisinde %7.7 oranında artmış durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir