Kar Elde Etmek İçin Oyun Oynamak mı? Bu Protokol Bunu Sağlayacak!

Bitcoin (BTC) ile Ethereum‘daki (ETH) merkezi olmayan finans ortasında bir köprü olarak tasarlanan Badger DAO protokolü, yatırım stratejilerini genişletti. Bugünden itibaren kullanıcılar, yeni “oyuna” katılarak NFT elde etmek suretiyle kar elde edebilecekler.

Badger DAO’nun Honeypot kısım I isimli eserlerinden birini kullanarak iştirakçiler, bBadger yahut BAdger UNI tokenlerini stake etmek için NFT toplayabilir. Böylelikle, 30.000 dolara kadar ödül almaları için gereken 6 NFT’den 1’ini almalarına müsaade verilecek.

Protokolün ardındaki grup “bugüne kadarki en oyunlaştırılmış deneyimi” başlattı. GÖĞÜS ile bir iştirak aracılığıyla, Honeypot part II: Diamond Hands dağıtıldı. “Oyun alanını dengelemek” için tasarlanmış bir düzenek ile, eserin bu ikinci versiyonu mükafatın bir kısmını oynayarak NFT kazananlara vermeyi vaat ediyor.

Ek olarak, bir oyuncu çıkarlarından bir hisse almak için NFT’sini kullanmak için ne kadar uzun vakit beklerse, ganimeti o kadar büyük olacaktır. Bu düzenek, daha fazla oyuncu iştirakini teşvik etmeyi ve daha uzun mühlet oynadıklarında daha fazla ödül almalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

Daha yaygın kartlara güç eklemek, daha sonra havuzun daha yüksek kısmını kullanacağınız manasına gelir. Erken devirde çok büyük bir dezavantaj var, lakin bu son kartlar kullanıldıkça ortadan kalkıyor, bu yüzden hepsi daha kıt hale geldikçe, farklı kartların pahaları birbirine yakın olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir