Analist, Trader’ların Radarında Olması Gerektiğini Söylediği 2 NFT Altcoin’i Açıklıyor

Kripto para analisti Tyler Swope, radarında olan bir dizi non-fungible token (NFT) projesinin yükselişe geçeceğine inanıyor.

Yeni bir görüntüde Swope, NFT alım satım protokolü NFT20’nin (MUSE) yükseliş yaşayabileceğine dikkat çekti. Ona nazaran protokol, NFT hype’ı nedeniyle Uniswap’e emsal bir yörünge izleyebilir. Swope ayrıyeten NFT20’nin eklediği yeni özelliklere de dikkat çekti:

“NFT20, swapper entegre ederek insanların Uniswap gibisi bir arayüzde direkt ETH’den NFT’lere ulaşabilmesine imkan tanıdı.”

NFT’leri çevreleyen hype çoğunlukla çok taraflılıktan kaynaklanıyor. Görüntü oyunlarındaki sanal alanlardan, sanat yapıtlarına ve aktiflik biletlerine kadar çok çeşitli dijital ve gerçek dünya varlıkları temsil edilebilir ve çeşitli pahalı varlıkların tokenize edilmesine imkan tanır.

Analist ayrıyeten, NFT’lerin ve merkeziyetsiz finansın (DeFi) ayırt edici özelliklerini kullanan yeni bir kripto para olan Non-Fungible Yearn’ün (NFY) de yükseleceğine inanıyor. Yeni proje, stake edilmiş bir fonun haklarını ve ürettiği getirileri temsil etmek için NFT’leri kullanıyor:

“[NFY], herkesten evvel getiri sağlayan NFT’ler yarattı. Likidite çıkar getirisini kilitleyen lakin şahıstan bireye aktarılabilen bir NFT.”

Ayrıyeten analist, birtakım toplumsal medya paylaşımlarına dayanarak, NFY’nin yakında önde gelen NFT pazarlarından biri olan Rarible (RARI) ile bir paydaşlık kurabileceğini düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir