Son 7 Günde %100 Artan Ethernity Chain (ERN) Nedir, Ne İşe Fayda?

Coingecko’da son 24 saat içerisinde en çok aratılan kripto para Ethernity Chain (ERN) projesi, Nick Rose Ntertsas tarafından başlatılmıştır. Ethernity, dijital sanatı, NFT’ler ve çeşitli fırsatlar ile keşfetmeyi uman bir platformdur.

Ethernity, kullanıcıların eşsiz dijital yapıtlara ve sanat yapıtlarına sahip olmasını sağlayacak bir platformdur. Bu yapıtların hepsi tokenize edilmiş bir biçimde blok zinciri üzerinde yer alacak. Blok zinciri üzerinde yer alan varlıkların büyük kısmı spor, müzik ve emlak dalı ile ilgili olacak.

Platformun, büyük sanatkarlar ile ve kripto bölümündeki kıymetli isimler ile yakın bağları sayesinde kısa bir müddet sonra ana akım olmak üzere bir planı kelam konusu. Ethernity Chain, hayır kurumlarını da destekliyor. Böylece blok zinciri üzerinde NFT satışı yapan sanatkarlar, dilek ettikleri takdirde, kazandıkları paranın bir kısmını hayır kurumuna bağışlayacağını taahhüt edebilir. Bu, blok zinciri üzerinde yapılacak olan yardım projeleri ve bağış toplama modelleri için yesyeni bir fırsat olacaktır.

Ethernity Chain platformunun mahallî tokenı olan ERN, Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiştir. Token, ERN havuzlarına likidite sağlayacaktır. ERN, iştirakçilerin tıpkı öteki kripto paralar üzere alınıp satılabilen ANFT’ler (Authenticated non-fungible token) toplamasını sağlayacak. Kullanıcılar ayrıyeten tokenı stake etmek için de kullanabilirler.

ERN token birebir vakitte bir yönetişim tokenıdır. Bu nedenle ERN sahipleri, platformda çeşitli değişiklikler ve teklifler yapabilirler.

ERN, son 7 günde %100, son 14 günde ise %378.2 oranında artış yaşadı. ERN, yazı yazıldığı esnada ise 44.09 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir