Analist, Büyük Potansiyele Sahip Olduğunu Düşündüğü 5 Ucuz Altcoin Sıralıyor

Kripto para trader’ı Ben Armstrong, büyük potansiyele sahip olduğunu düşündüğü 5 ucuz altcoin sıralıyor.

Yeni bir görüntüde trader, listesine blokzinciri tabanlı satış noktası platformu Pundi X (NPXS) ile başlıyor. Armstrong, 2018’in ortalarında ulaştığı tüm vakitlerin en yüksek düzeyine şimdi dönmediğine dikkat çekerken, son gelişmelerin altcoin’in fiyatını yükselteceğini savunuyor.

“NPXS, kısa mühlet evvel stake etme ve arzını azaltacak bir token yakma sürecini duyurdu. 236 milyar token’lı bir kripto para için bu, projeyi devasa bir altcoin dönemine taşımaya yardımcı olacaktır.”

Kripto para fenomeninin listesindeki bir sonraki altcoin, Holochain (HOT). Armstrong, Holochain’in teknolojiyi blokzincirinin ötesine taşıma misyonunun en büyük satış noktası olduğunu söylüyor:

“[Holochain], blokzincirinin ötesinde düşünmeye cüret eden birkaç projeden biri. Blockchain hala gelişmekte olan bir teknoloji olsa da, içinde katiyetle kimi sorunlar var. Holochain, blockchain fikrini alıp onu genişleterek Holochain’i blockchain’in sunduğu her şeyden daha süratli ve merkeziyetsiz hale getiriyor.”

Armstrong, listesinde eşler ortası belge paylaşım platformu BitTorrent’e (BTT) de yer veriyor. Altcoin’in TikTok’taki artan popülaritesinin, daha evvel nispeten belgisiz olmasına karşın, fiyatı muhtemelen üst çekeceğini söylüyor:

“[BitTorrent] büyük bir gürültüyle başladı fakat daha sonra cızırtıyla belirsizliğe dönüştü. Fakat son vakitlerde yaşanan fiyat artışı BitTorrent’e yeni bir hayat getirdi. Lakin bunda görünenden fazlası var mı? Söylenti şu ki, TikTok son vakitlerde BitTorrent‘i Dogecoin’de gördüğümüze misal biçimde pump’lıyor.

Kesin olan bir şey var: TikTok kalabalığı, ucuz paraları seviyor ve bu nedenle BitTorrent ile doğal bir ahenk içinde.”

Ölçeklenebilir blokzinciri Harmony’nin (ONE) lokal token’ı Armstrong’un listesindeki bir sonraki altcoin. Trader, Harmony’nin temellerinin onun en büyük itici gücü olduğunu savunuyor:

“Harmony uygun bir proje ve bilhassa şu an için hayli güzel bir niş içinde. Ethereum’un ölçeklendirme problemlerini yakın vadede ETH 2.0 sharding’i piyasaya sürmeden çok evvel çözmeyi amaçlıyor. Harmony, güvenilmez bir Ethereum köprüsü ile birlikte gelen bir sharding protokolüdür.

Bu nedenle Harmony’ın güçlü bir performans sergilerken, gidecek daha çok yolu olabilir.”

Armstrong, tedarik zinciri takibinde önder olduğu için yükseleceğine inandığı VeChain (VET) ile listesini tamamlıyor:

“Tedarik zinciri izleme alanında daha güçlü bir proje yok… Gerçek şu ki VeChain dünyadaki büyük bir probleme bir tahlil, güçlü temellere ve güçlü tekniklere sahip ve hala 10 sentin altında.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir