Theta Network (THETA) Neden Yükseliyor?

Theta Network (THETA) yazı kaleme alındığı esnada en büyük dokuzuncu kripto para pozisyonunda. 11,3 milyar dolarlık piyasa bedeli olsa da birinci 10 sırada yer alan kripto paralara göre popülerliği oldukça az. Bilhassa Theta Network’ün son on gün içerisinde en uygun performans gösteren kripto paralar içerisinde yer aldığını düşünürsek bu biraz şaşırtan.

Bu durumda Theta Network’ün neden piyasa döngüsü içerisinde zayıf bir rol oynadığı sorusu akıllara geliyor. Piyasadaki birçok altcoin, birkaç kurum ve trader’ın portföylerinde bulunuyorlar. Theta Network’ün de rastgele bir 1. kademe borsa duyurusundan yahut Mainnet 3.0’dan evvel 10 doların üzerinde bir pahada olması, bilhassa fiyat rallisinin bu evresinde hangi pozisyonda yer aldığını söz etmesi açısından, ferdî yatırımcılar için değerlidir.

Aslında birçok kişi son fiyat artışı ana ağın piyasaya sürülmesine bağlamış durumda. Bununla birlikte bu cins iddialar bilhassa kelam konusu lansmanın vakit çizelgesi düşünüldüğünde biraz erken olabilir.

Theta Network’ün pahası 10 doları aştığından birikim etabına geçmiş olabilir. Bu nedenle daha yüksek bir ATH’ye ulaşması da olasılıklar ortasında yer alıyor. Birtakım analistler, Theta Network’ün kıymetinin 40 dolara çıkabileceğini düşünüyor. Bu tıp iddiaların gerçek olması halinde, Theta Network’ün hala satın alma etabında olduğunu söyleyebiliriz.

THETA iki haftadan fazla bir müddettir en yeterli performans gösteren altcoinler ortasında yer alıyor. Theta Network’ün durumu kripto para topluluğu ortasında da merak uyandırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir