Student Coin, Kripto Para Alanında Dikkat Çekmeye Devam Ediyor

Kripto para geliştiricilerinin blockchain teknolojisinden aslında en yeterli sonucu aldığını ve birilerinin bunun için yeni bir yardımcı program bulma bahtı olmadığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Student Coin, kitle fonlaması projeleri, eğitim ve daha fazlası için kullanılabilen eşsiz yaklaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

Student Coin Nedir?

Student Coin, kripto alanı kapsamını genişleten blockchain tabanlı bir ekosistemdir. Şirket, iki ana gayeye ulaşmak için kuruldu; bireylerin ve şirketlerin kendi token’larını geliştirmelerine müsaade vermek ve insanları teknolojik güvensizliklerden kurtulmaları için eğitmek. Stanford ve Harvard üzere 500’den fazla tanınmış üniversite bu teşebbüsü destekliyor ve hepsi Student Coin’in potansiyelini kabul ediyor.

Student Coin’i Bu Kadar Özel Yapan Nedir?

Student Coin, girişimcilere ve öğrencilere odaklandığı için öbür blockchain projelerinden farklıdır. Daha spesifik olmak gerekirse, Student Coin, kullanıcıların kitle fonlaması projeleri başlatmasını mümkün kılıyor. Nasıl çalıştığı aşağıda açıklanıyor:

Bir token oluşturursunuz, Student Coin’de listelersiniz ve yatırımcılar bunu satın alıp STC Exchange’de takas etmekte özgürdür. Teşebbüsünüzü başlatmak yahut üniversiteye kaydolmak için gereksiniminiz olan parayı alırsınız. Sabit bir gelir kaynağınız olduktan sonra, parayı vakit içinde kademeli olarak geri ödersiniz.

Platformda oluşturulan token’ların pahası, Student Coin’in temel token’ına (STC Token) dayanmaktadır.

STC Token Nedir ve Onu Nasıl Edinebilirsiniz?

STC, Student Coin’in ana token’ıdır, teknik bilgi olmadan şahsileştirilmiş token’ların oluşturulmasını sağlar. Ayrıyeten başlangıç ​​token’ları, DeFi token’ları, NFT token’ları vb. üzere rastgele bir yoldan gidebileceğiniz sonsuz fırsat vardır. Bunları takas edebilir yahut kitle fonlaması için kullanabilirsiniz.

STC token’ı 30 Nisan’a kadar sürecek olan ICO’sunda neredeyse fiyatsız olarak alabilirsiniz. STC Launchpad ICO, 1 Şubat’tan beri piyasada, lakin 89 basamaktan az olmadı ve 13 milyon dolardan fazlaya ulaştı. Her basamak, STC token’ını 0,0002 dolar yükseltir, mevcut paha ise şu anda 0,0161 dolardır.

STC Token – ICO Bonusları

Ek varlık almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken arkadaşlarınızı toplamak ve onları size katılmaya ikna etmektir.
Tek bir yönlendirme teması ile arkadaşlarınızın yatırdığı ETH’nin %20’sini, hatta STC yatırımlarının %30’unu elde edebilirsiniz.

Student Coin Ekosistemi

Bu yalnızca STC token’ı ile ilgili değil. Student Coin, daha fazla insanın tüm teknolojisi hakkında endişelenmeden blockchain alanına girmesine müsaade vermek için oluşturulmuş bütün bir ekosistemdir. Student Coin platformunun iki temel bileşeni vardır – iş bileşeni ve eğitim bileşeni.

İş Kısmı

Bu, birbirine bağlı üç ana uygulamayı içerir.

1. STC Terminali

Bu, STC tabanlı token oluşturmayı mümkün kılan yazılımdır ve 2021’in üçüncü çeyreğinde tüm kullanıcılar için hazır olacaktır. Lakin, önizlemesinden bir token oluşturmanın teknik bilgi gerektirmeyeceğini görebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, ne cins bir token istediğinizi, genel token bilgilerini (toplam arz gibi), yardımcı programını ve öteki özelleştirme seçeneklerini ayarlamaktır.

2. STC Cüzdan

Bu açıkça STC token’ları için cüzdandır, lakin Bitcoin, Ethereum ve Litecoin dahil olmak üzere başka kripto para üniteleri için de kullanılabilir. STC Cüzdan tıpkı vakitte varlıklarınızı yönetmek için harika bir araçtır zira size kripto paralarınıza ve haftalık içgörülere erişim sunar.

3. STC Borsası

Burası, kitle fonlaması destekçilerinin listelenen STC tabanlı token’ları kullandığı yerdir. STC Borsası ayrıyeten, her bir token’ın kategoriye nazaran dağıtıldığı ve ticaret seçimlerini daha erişilebilir hale getiren kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Eğitim Kısmı

STC Eğitim Paneli, alana yeni dahil olanların kripto para üniteleriyle ilgili tüm teknik bilgilerden korkmamalarını sağlamak için oluşturuldu. Öğrenme tecrübesini daha meselesiz hale getirmek için Student Coin kurslarını kategoriye ve zorluk düzeyine nazaran böldü. Şimdiye kadar, teknolojiden başlayıp piyasadaki en tanınan kripto para ünitelerinin her biri hakkında bilgilerle biten beş kısım var.

Gerisinde Kim Var?

Student Coin Ecosystem, “Cryptocurrency Encyclopedia” ve “Advanced Technical Analysis – The Complex Technical Analysis of Assets” in muharriri Wojciech Podobas’ın fikriydi. 2018’de CEO’nun çalıştığı Kozminski Üniversitesi öğrencileri ortasında “ALK Öğrenci Parası” bölünmesiyle başladı. Proje dışarıdan o kadar güzel karşılandı ki, kendisi ve grubu token uygulamasını öteki üniversitelere genişletmeye ve simgelerini yine markalaştırmaya karar verdi.

Proje, 2020 Nisan ayı sonunda 18 ülkeden ve 200 üniversiteden en az 2000 kullanıcıya ulaştı. Ve bir yıldan kısa bir müddet sonra, Student Coin takımın uzmanlığına güvenen 50.000’den fazla kullanıcıya ve 500 üniversiteye sahip oldu.
STC takımında 44 adanmış üye var ve blok zincir teknolojisinden en âlâ halde yararlanmalarını sağlamak için yol haritalarını daima olarak güncelliyorlar. Aşağıda görebileceğiniz üzere, yol haritasındaki bir sonraki durak STC Uygulaması olacak – bu da STC’nin taşınabilir aygıtlara avantajlarını sağlayacak.

Pekala artık sizi ne durduruyor? STC Ekosistemine katılın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürün! Ve başka kullanıcıların platform hakkında ne düşündüğünü öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki görüntüye göz atın ve ekosistemi Kripto Emre’nin gözünden görün:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir