İnsani ve Ahlaki Kıymetler Üzerinde
 Yükselen Caizcoin Nedir?

Üniversal insani bedeller üzerine inşa edilen kripto para ünitesi Caizcoin, yatırımcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Yakın vakitte lansmanı yapılacak Caizcoin’in, yılın üçüncü çeyreğinde alım satım platformlarında yerini alması bekleniyor.

Blockchain teknolojisi ve kripto para dünyasına artan ilgi dijital varlıkların çeşitlenmesine takviye olmaya devam ediyor. İslami kıymetler odağında geliştirilen kripto varlığı olan Caizcoin, sağlam, süratli ve kolay milletlerarası para transferlerine imkan sağlayan blockchain teknolojisiyle çalışıyor. Adaletli, geniş iştirakli ve sıkıntısız para transferi imkanlarının yanı sıra arz-talep prensipleriyle emniyetli bir yatırım aracı olarak yüksek getiri potansiyeli barındırıyor.

Herkes için finansal özgürlük vizyonuyla hareket eden Caizcoin, inanç temelli ahlaki kıymetlerin çağdaş finans dünyasıyla entegrasyonunu sağlamayı hedefliyor. İnanç hissinin ve dijital finans ekosisteminin büyümesini sağlayacak anahtarlardan biri olduğuna inanılan Caizcoin, merkeziyetsizlik prensibiyle şeffaf ve anonim bir formda kripto para takasına imkan sağlıyor.

Dijital finans profesyonelleri tarafından İslami Finans prensipleriyle geliştirildi

Almanya’da alanında uzman ekonomistler, akademisyenler, dijital finans profesyonellerinin iştirakiyle İslami finans prensiplerine sadık kalınarak kurulan Caizcoin, inanç bedellerini temel alan bir dijital ekosistem sunuyor. İslami finans hukukuna uygunluğu onaylanan Caizcoin, ahlaki bedelleri benimseyen maksat kitlesiyle inanç ve şeffaflık temelinde yüksek getiri potansiyeli ile dikkat çekiyor. Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerinden yatırımcı portföyüne sahip olan Caizcoin, ödeme aracı olmasının yanı sıra yatırım aracı olarak da ilgiyle karşılanması bekleniyor. Hâlihazırda aktüel tezgahüstü piyasalarda (OTC) süreç gören Caizcoin’de, alıcı ve satıcı ortasında borsa nezareti olmadan direkt takas süreci gerçekleştirilebiliyor.

İnanç ve ahlaki bedeller odaklı kozmik kripto para ünitesi

Maksat kitlesini yalnızca Müslüman dünyasıyla sınırlamayan Caizcoin, İslami bedeller üzerine inşa edilen tabiatında kozmik bir kriptopara ünitesi olmayı hedefliyor. Yatırımcıları çağdaş İslami finansın kesin ve gerçek yararları ile tanıştıran Caizcoin, stratejileri ve etik prensipleriyle iş dünyasında ve ferdî finansal süreçlerinde blockchain teknolojisinin gücüne inanıyor.

Finansal yatırımların verimli biçimde yönetilmesinin önünü açan Caizcoin, yatırımcıları için bir sadakat programı da sunuyor.

PoS (Proof of Stake) teknolojisi sayesinde bloklar daha az güç ile oluşturuluyor

Caizcoin’in blockchain altyapısını oluşturan Caizchain, farklı bilgisayarlardaki süreçleri kaydetmek için kullanılan bloklardan oluşan, merkezi olmayan, dağıtılmış bir dijital defterdir.

Caizcoin, kriptopara ekosisteminde en çok tartışılan madencilik basamağında harcanan yüksek güç ölçüsü ve maliyetler konusunda farklılığını ortaya koyuyor. Madencilik olmadan 999.999.999 adet olarak piyasada yer alacak olan Caizcoin, Caizchain zincirlerinin çok güç harcanmadan canlı tutulmasını sağlayan PoS (Proof of Stake) protokolünü kullanıyor. Caizchain’in mantıksal olarak işleyişi donanım, ağın oluşturulması (node keşfi, bilgi yayma ve doğrulama), PoS protokolü ile mutabakat, bloklarının oluşması ve uygulama basamaklarından oluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir