Theta Network (THETA) Chainlink’i (LINK) Birinci 10’un Dışına İtti!

Merkezi olmayan bir platformunun temel mahallî varlığı olan THETA’nın fiyatını 30 günde üç katına çıktı.

Theta Network (THETA), Chainlink (LINK) token’ını geçtikten sonra bugün piyasa pahasına nazaran birinci 10 kripto para ünitesi içerisine girdi. THETA, bir yılda %19.801 oranında göz kamaştırıcı bir harekete şahit oldu. Theta ayrıyeten Litecoin‘i (LTC) de geride bırakmayı başardı.

Piyasa Bedelinde 12.5 Milyar Doları Aştı

Bugün, 23 Mart 2021’de THETA, büyük hacimli segmentte en çok kazananlar ortasında yer alıyor. 30 gün içinde fiyatına yüzde 200’den fazlasını ekledi ve şu anda 12,64 dolar düzeyinde süreç görüyor. Bu token, merkezi olmayan bir görüntü akış ağı olan Theta Network tarafından sunuluyor. Yazılım sistemi Theta Client, uçtan uca akış ortamını güçlendirmek için son kullanıcıların hesaplama güçlerini paylaşmalarına imkan tanır.

Ayrıyeten, THETA token, yayıncılara bağış yapmak, premium içeriğin kilidini açmak ve eşsiz armağanlar aktarmak için kullanılabilir. Theta Network (THETA), 2018’deki başlangıcından bu yana, topluluk odaklı büyük bir altyapı oluşturmayı başardı.

Theta’nın piyasa pahası şu anda 12.7 milyar dolar düzeyinde.

Stake İmkanı

Artık, Theta Network, ağ tasarımı için son derece kıymetli öbür bir olayın eşiğinde. Nisan 2021’den itibaren TFUEL token’ları stake için uygun hale geldi. Bu sürece katılmak için bir kullanıcının Edge Node yazılımını çalıştırması gerekir. Theta Fuel Token (TFUEL) da iki saat evvel tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0,53 dolara ulaştı. Son 30 günde fiyatı yüzde 473 arttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir