Cardano’yu (ADA) Destekleyen Ünlüler Kervanına Yeni Bir İsim Daha Katıldı

Tanınan müzik kümesi Backstreet Boys’un bir üyesi olan Nick Carter, Cardano (ADA) hakkında tweet’ler atmaya başladı.

Carter, daha açık ve ulaşılabilir bir gaye olan Ethereum yerine, ADA’yı başkan kripto para ünitesi Bitcoin’in karşısına koydu. Son vakitlerde yine gündeme gelen Bitcoin’in güç tüketimine dikkat çeken Carter, Cardano için “konu üretmeye geldiğinde dünya için daha pak ve daha iyi” sözlerini kullandı.

41 yaşındaki müzisyen, Bitcoin topluluğundan aldığı geri bildirimler sonrasında, bu iki kripto para ünitesinin bir ortada bulunabileceğini kabul etti:

“Hakkını vereceğim. Hepsinin kendi yolunda yeterli olduğuna ve bir ortada yaşayabileceğine inanıyorum.”

Cardano’yu Destekleyen Ünlüler Artıyor

Backstreet Boys’un üyesi, yeni yatırım fırsatları arıyor olabilir. Kümenin son albümü DNA, 1999’da kümenin şöhretinin tepesinde piyasaya sürülen Millennium’a kıyasla çok fazla ilgi görmedi.

Daha evvel de aktarıldığı üzere, Twitter’da Cardano’dan kelam eden tek ünlü o değil. Şubat ayında, KISS’in solisti Yine Simmons da 300.000 dolar bedelinde ADA satın aldığını açıklamıştı.

Yanlış Müzik Kümesi

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson da hususa dahil oldu ve Carter’a cevap olarak “bye, bye, bye” tweet’i attı. Daha sonra diğer bir kullanıcı tarafından uyarılan Hoskinson, kelam konusu müziğin BackStreet Boys’a değil tekrar birebir periyotta tanınan olan bir öteki müzik kümesi N*Sync’e ilişkin olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir