Analist, Az Bilinen 2 NFT Altcoin’inin Bu Boğa Döngüsünde 20 Kat Paha Kazanabileceğini Söylüyor

Kripto para analisti Jason Pizzino, trader’lara bu boğa döngüsünde büyük çıkarlar sağlama potansiyeline sahip olduğuna inandığı iki non-fungible token (NFT) varlığı sıralıyor.

Yayınladığı yeni bir görüntüsünde Pizzino, NFT çılgınlığı devam ederken hangi NFT projelerinin hala yatırım yapmaya kıymet olduğuna karar vermek için kullandığı kriterleri ana çizgileriyle açıklıyor.

Pizzino, trader’lara şimdi parabolik bir yükseliş yaşamamış projeleri bulmalarını tavsiye ediyor. 3 milyar dolarlık bir piyasa pahasına sahip olan ve fiyatı bu yıl %9.000 artmış olan Chiliz (CHZ) üzere projeler teorik olarak fiyatı ikiye katlayabilirken Pizzino, bu NFT heyecanında gerçekçi bir halde kıymetini 5’e, 10’a ve hatta 20’ye katlayabilecek projelere bakıyor.

Trader ayrıyeten, bir varlığın fully diluted market cap’ine -yani şayet projenin tüm token’ları piyasaya sürülmüş olsaydı piyasa pahasının nasıl olacağına- ve mevcut piyasa kıymetine bakılması gerektiğini ekliyor.

Örneğin, NFT projesi Ecomi’nin (OMI) şu anda 1.9 milyar dolarlık bir piyasa kıymeti var lakin şayet tüm token’ları sirkülasyonda olsaydı piyasa pahası 8.5 milyar dolar bedelinde olacaktı. Bu ise onu piyasa pahasına nazaran birinci 15 kripto para ortasına yerleştirirdi.

Pizzino’nun daha fazla yükselme potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü ve nispeten küçük fully diluted market cap’e sahip olan iki altcoin, kripto para trader’ı Josh Rager’ın da yakın vakitte bahsettiği Gameswap (GSWAP) ve Shroom.Finance (SHROOM).

Shroom, non-fungible token’lar (NFT’ler) basmak ve takas etmek için bir NFT protokolü oluşturuyor ve yardımcı platformu Gameswap, oyuncuların oyun içi varlıklarla ticaret yapmasına müsaade veriyor.

Pizzino, tanınan oyun token’ı Enjin’in (ENJ) sahip olduğu piyasa pahasının yarısına ulaşsalar bile, her iki projenin de 15 ve 20 kat büyüyebileceğini belirtiyor:

“İşte bu yüzden OMI’ye girmek az evvel baktığımız öbür token’lardan çok daha iştah açıcı görünüyor.”

Trader bilhassa, 20 milyon dolarlık piyasa pahasına sahip olan Gameswap’in (GSWAP) hala erken periyotlarında olduğunu belirtiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir